23 Nisan Hediyeleri 2018

23 Nisan, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklarımıza; yani geleceğimize armağan edildi ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı her yıl coşku ile kutlanıyor. Çocuklar, kendilerine armağan edilen bu bayramı, ülke genelinde yapılan kutlamalara katılarak kutladıkları gibi, ailelerinden de haklı olarak 23 Nisan hediyeleri bekliyorlar. Peki 23 Nisan hediyeleri 2018 yılında neler olabilir? Aslında hepimizin malumu olduğu üzere çocuklar teknolojinin içinde büyüyor. Bu nedenle, bütçenizin el verdiği ölçüde teknolojik ürünlere yönlenebilirsiniz. Peki 23 Nisan hediyeleri nelerdir? Gelin listeyi birlikte gözden geçirelim:

23 Nisan Hediyeleri 2018

■ 23 Nisan hediyeleri nelerdir sorusunun yanıtları arasında ilk sırada, giyilebilir teknoloji ürünlerine meraklı çocuklar için giyilebilir saatleri düşünebilirsiniz. Ki bu noktada, Wiky Watch 2 tercihiniz olabilir. Dokunmatik ekrana sahip olan ve bu özelliği sayesinde çocuklarınız tarafından rahatlıkla kullanılabilecek olan Wiky Watch 2’nin üzerinde, sizlere özel bazı sensörler de bulunuyor. Örneğin çocuğunuza, 23 Nisan hediyeleri nelerdir sorusuna yanıt olarak bu saati alırsanız ve çocuğunuz hediyesini kolundan çıkartıp, üç dakika boyunca da takmazsa, size, saat çıkarıldı şeklinde bir uyarı geliyor. Ayrıca Wiky Watch 2’ye 15 kişi tanımlayabiliyorsunuz. Ve çocuğunuz almış olduğunuz saat üzerinden, sizin izin verdiğiniz 15 kişi ile konuşabiliyor. Kısacası, bu saati alırsanız, aklınız çocuğunuzda kalmayacak.

■ 23 Nisan hediyelerinden bir diğeri de Alcatel Move Time modeli. Bu da yine bir akıllı saat. Ağırlığı 153 gram ve ekran genişliği 0.95 inç. Alcatel Move Time’de elektronik çit özelliği bulunuyor ki bu şu anlama geliyor: çocuğunuz, sizin belirlemiş olduğunuz koordinatların dışına çıkamıyor. Eğer çıkarsa, bunun bilgisi uyarı olarak size veriliyor. Sizin tanımladığınız 10 kişinin araması çocuğunuz tarafından alınabiliyor ve çocuğunuz da yine sizin belirlemiş olduğunuz kişileri arıyor. Bununla birlikte, acil bir durumda, Alcatel Move Time’de bulunan SOS tuşuna bastığında, size ve rehbere önceden belirlemiş olduğunuz kişilere, hem mesaj; hem de arama olarak çocuğunuzun konumu gönderiliyor. Turuncu mavi ve mavi kırmızı renk seçenekleri bulunan Alcatel Move Time akıllı çocuk saatinde IP65 seviyesi de bulunuyor. Bu durum saati suya ve toza karşı dayanıklı yaptığı için, çocuğunuz tarafından bozulma ihtimali en aza indirgenmiş oluyor.

■ 23 Nisan hediyeleri 2018 listesindeki son önerimiz ise Xbox One X oyun konsolu. Hazır yaz tatili de yaklaşırken çocuğunuz bu hediye seçiminize bayılacaktır. Xbox One X’in güçlü teknik özellikleri ve şık tasarımı bulunuyor. Xbox One’de kullanılan tüm aksesuarlar ve oynanan oyunlar Xbox One X’te çalışıyor. Oyun kütüphanesinde bulunan oyunlar daha yüksek kalitede ve hızlı oynanıyor. 12 GB DDR5 belleği bulunan Xbox One X’in 4K görüntü deneyimi de bulunuyor. Ayrıca konsolda 4K Blu-Ray özelliği de yer alıyor. Dolby Atmos ve HDR desteği yeni oyunlarda ve videolarda Xbox One X ile birlikte sunuluyor. 1 TB hafızası bulunan konsola, çocuğunuzun oyunlarını kaydetmesi de sıkıntı yaratmayacaktır.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.