Beyaz Eşya Alışverişi İçin Media Markt Kampanyasını Değerlendirin

“Yeni evlenecekler; evini yenileyecekler…” şeklinde başlayan bir reklam cümlesidir; genellikle beyaz eşya kampanyalarının reklamlarında kullanılır. Ama düşününce gerçekten de Media Markt kampanyası tam olarak yeni evlenecekler ve evini yenileyecekler için geçerli. Peki Media Markt, beyaz eşyada nasıl bir kampanyaya imza atmış? Birlikte gözden geçirelim:

Beyaz eşya kampanyaları arasında yer alan ve şu anda kaleme almakta olduğumuz Media Markt kampanyası, 8 – 18 Aralık 2017 tarihleri arasında, yani içinde bulunduğumuz bu zamanlarda geçerli. ve şok fiyatlarla, ihtiyacınız olan beyaz eşyalara, %66’ya varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. Kampanyaya, bulunduğunuz ilde bulunan Media Markt şubelerinden birine giderek, ya da Media Markt internet sitesinden online olarak ulaşabilirsiniz.

Media Markt kampanyası kapsamında indirimde olan beyaz eşyalardan bazıları şu şekilde:
■ Vestel A++ bulaşık makinesi
■ Electrolux derin dondurucu
■ LG çamaşır makinesi
■ Bosch bulaşık makinesi
■ Vestel no frost buzdolabı
Ve çok daha fazlasına ulaşarak istediğiniz beyaz eşyaya sahip olmak için 18 Aralık 2017 Pazartesi gününe kadar Media Markt’i mutlaka ziyaret edin.

One Response

  1. emrah 14 Aralık 2017

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.