Hitman Sniper Ücretsiz Oldu

Hitman Sniper, akıllı telefonlar için geliştirilmiş olan mobil oyunların en iyilerinden bir tanesi. Ve şimdi Hitman Sniper ücretsiz oldu. Hitman Sniper indirmek için, oyunun yayınlandığı ilk dönemlerden itibaren, App Store ve Google Play Store, az da olsa bir ücret ödeniyordu. Zaman zaman daha önce de Hitman Sniper ücretsiz oldu. Ve aynı durum yeniden, kısa süreliğine de olsa söz konusu. Ücretsiz Android oyunlar arasında yer alan Hitman Sniper hakkında detaylı bilgileri ilerleyen bölümlerde bulabileceksiniz.

Square Enix tarafından Hitman Sniper, 2015 yılı itibari ile App Store ve Google Play Store üzerinden oyunculara, 1$ gibi düşük bir fiyat ile satışa sunulmuştu. Hitman Sniper indirmek için belirlenen fiyat her ne kadar ucuz da olsa, mobil platformun en iyi oyunlarından olan Hitman Sniper’in artık kısa süreliğine de olsa ücretsiz olduğunu belirtelim ve bu fırsatı kaçırmamanız gerektiği önerisinde de bulunmadan geçmeyelim.

Kısa süreliğine ücretsiz Android oyunlar içerisinde yer alan Hitman Sniper hakkında kısaca bilgiler de vermek istersek: 10 adet kontratı bulunan oyunun 150 adet tamamlanması gereken görevi bulunuyor. Oyun içerisinde canlandırmış olduğunuz karakter suikastçi bir ajan ve siz onu Hitman filminden de zaten biliyorsunuz. Söz konusu canlandırmış olduğunuz ajan için hem kişisel stratejilerinizi geliştirmeniz; hem de kusursuz suikastler planlamanız gerekiyor.

Hitman Sniper içerisinde 16 farklı silah çeşidi bulunuyor. Siz, tamamlamış olduğunuz görevlerle birlikte silah parçalarını topluyorsunuz. Ve sonrasında yeni silahlara sahip olabiliyorsunuz ki bu sizin oyuna devam edebilmek adına gücünüzü de arttırıyor. Eğer silahlı oyunları seviyorsanız Hitman Sniper tam size göre.

Oyun içerisinde bir liderlik tablosu da bulunuyor. Ve siz bu tablo sayesinde, arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz Hitman Sniper’te, onlarla yarışabiliyorsunuz da…

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.