Kaspersky Ücretsiz Antivirüsü Deneyin

Bilgisayar ya da akıllı telefon veya tablet kullanımı gerçekleştirerek internete bağlanıyorsanız, güvenliğinizi garanti altına alabilmek adına mutlaka antivirüs kullanımı da gerçekleştirmek durumundasınız. Aksi halde kimlik avcılarına yemk olabilir, fidye virüsü gibi bir çok zararlı yazılımı bilgisayarınıza alabilir; hatta bilgisayarınıza format atmak durumunda kalabilirsiniz. Bu nedenle sizlere bir ücretsiz antivirüs tavsiyesinde bulunacak olsak Kaspersky ücretsiz antivirüsü önerirdik. Kaspersky ücretsiz antivirüs indirmeden önce, neden size önerdiğimizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Ücretsiz antivirüs tavsiyesinde bulunduğumuz Kaspersky ücretsiz antivirüsün güvenlik sistemi ödüllüdür. Sizi zararlı dosyaları indirmekten alıkoyar. Tehlikeli dosyaları indirmeniz otomatik olarak engellenir. Bununla birlikte, zararlı web sitelerine girişiniz de otomatik olarak engellenmektedir.

E-postalar da güvenliğiniz ve kişisel verileriniz bakımından zararlı olabilir. Kaspersky ücretsiz antivirüs bunu da önlemek adına, tüm e-postalarınızı tarar. Gerek paranızı çalmaya, gerek kimlik avına yönelik e-postalara ve zararlı web sitelerine erişiminiz otomatik olarak engellenir.

Güncelleme yapmak ya da bilgisayarınızı taratmak gibi aktivitelerle, yoğun hayatınızda bir de güvenliğinizi düşünmek durumunda kalmazsınız. Kaspersky ücretsiz antivirüs indirdiğinizde, buluttan otomatik olarak alınan verilerle, sisteminiz en yaygın tehditlere karşı koruma altına alınır.

Ücretsiz antivirüs tavsiyesi olarak önermiş olduğumuz Kaspersky ücretsiz antivirüsü temel koruma amaçlı kullanabileceğinizi de belirtelim. Eğer çok kapsamlı bir şekilde internet üzerinde çalışıyorsanız ve ciddi anlamda korunmaya gereksiniminiz varsa, ücretli olan Kaspersky Total Security kullanımı gerçekleştirmelisiniz.

Peki Kaspersky ücretsiz indirmek için ihtiyacınız olan sistem gereksinimleri nelerdir? Öncelikle programı etkinleştirmek ve güncellemeleri otomatik olarak alabilmek için internet bağlantısına gereksiniminiz bulunmaktadır. 1 GHz’den daha yüksek bir işlemci, 1 GB 32 bit; ya da 2 GB 64 bit ve daha yüksek bir RAM, sabit diskte en az 920 MB boş alan, Microsoft Windows 7 ya da üzeri bir işletim sistemi…

Bununla birlikte, Windows destekli tabletlerinizde de Kaspersky ücretsiz antivirüs kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için en az 600 x 1024 piksel ekran çözünürlüğü ve Microsoft Windows 8 ve üzeri bir işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.