FiFa 19 Nasıl Olacak?

Oyun severler, özellikle de futbola ilgisi olanlar FiFa 18 çıktığından beri başka oyunları onun gölgesinde bıraktılar. Ve aslında daha 2019’a çok var; ama yine de FiFa 19 merakla beklenmeye başladı. FiFa 19 nasıl olacak, FiFa 19 ne zaman çıkacak gibi sorular Google’de aranıyor. Biz de bu nedenle sizlerin merakını gidermek istedik. Öğrenmek istediğiniz her şeyi, edinebildiğimiz kadar bilgi doğrultusunda sizlere aktarmaya çalışacağız.

FiFa 19 Nasıl Olacak?

FiFa 19 hakkında neredeyse emin olunan ilk detay, oyunun FiFa 18 gibi Frostbite motoru ile çalıştırılacağı. Bu bize şunu ifade ediyor: FiFa 19 görüntüsü, FiFa 18 görüntüsünden çok da farklı olmayacak.

Peki FiFa 19 hangi platformlarda oynanacak? Her şeyin öncesinde zaten PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarında FiFa 19 oynanabilecek ve bundan eminiz. Bu platformların arasına bir de Nintendo Switch eklenecek. Yani FiFa 19 şunu da söyleyebiliriz: Oyun bu sefer, daha yüksek bir kitleye ulaşacak.

FiFa 19 için bilinmesi gereken bir diğer detay da, Journey’in de oyun içerisinde yer alacak olması.

FiFa 19 Ne Zaman Çıkacak?

Oyunun nasıl olacağının yanında, merak edilen bir diğer detay da bu. Büyük olasılıkla 2018 Eylül ayında, FiFa 19’un satışı gerçekleştirilmeye başlanacak.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.