Dönüşen 2 GB Paketi

Günümüzde faturalı tarifeleri ve faturalı paketleri kullanıp, çalışmakta olduğumuz bankaya da otomatik ödeme talimatı veriyoruz ve böylece kontörün bitmesi, faturanın unutulması gibi bir durum söz konusu olmuyor. Ancak Türk Telekom faturasız paketler de oldukça cazip ve sırf bu cazibesinden dolayı her ay hattımıza bakiye yükleyebiliriz. Her şey dahil paketler arasında yer alan Dönüşen 2 GB Paketi ile ilgili bilgileri sizlere şimdi aktaracağız.

Türk Telekom faturasız paketler arasında yer alan, her şey dahil paketlerden bir tanesi olan Dönüşen 2 GB Paketi’nde, ayda 27 TL’ye, her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SM ve 2 GB cepten internet haklarına sahip olursunuz. Ama derseniz ki, ben zaten mesajlarımı WhatsApp, Messenger; ya da Skype üzerinden gönderiyorum; benim SMS’e ihtiyacım yok. O zaman, her yöne 1000 dakika ve 3 GB internet için aylık ödeyeceğiniz tutar yine 27 TL oluyor. Yani SMS’leriniz internete dönüşüyor.

Türk Telekom’un herhangi bir faturasız tarifesini kullanıyorsanız, hemen Dönüşen 2 GB Paketi’ne geçişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken: DONUSEN 2 GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndermekten ibaret. Eğer SMS’lerinizi internete dönüştürmek isterseniz, pakete geçiş yapmanızın hemen sonrasında DONUSTUR yazın ve 5555’e kısa mesaj gönderin.

Eğer Türk Telekom faturasız tarifelerine son 30 gün içerisinde geçiş yaptıysanız, Dönüşen 2 GB Paketi’nin fiyatı sizin için 20 TL olarak belirlenecektir. Zaten bir Türk Telekom müşterisi iseniz aylık 20 TL’ye paketten, biraz önce de belirtmiş olduğumuz şekilde yararlanabilirsiniz.

Her şey dahil paketler arasında yer alan bu pakete SMS ile kayıt yaptırmanızın sonrasında, kullanım süreniz 30 gündür. Sonra, kalan haklarınız silinecektir. Ancak eğer 30 günden önce haklarınız bitti ise ve paketi yenilemek isterseniz, bunu gerçekleştirebilirsiniz. Son kayıt işleminin sonrasında yine paketin geçerlilik süresi 30gün olacaktır.

Paket kapsamında kazanmış olduğunuz konuşma, SMS ve internet haklarını bir başkasına transfer edebilmeniz durumu söz konusu değildir. Kayıt işlemini SMS ile gerçekleştiremezseniz Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden de yardım alabilirsiniz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.