Dönüşen 4 GB Paketi

GSM operatörlerinin ilk zamanlar, kontörlü hat kullanımına yönlendirdiklerini biliyoruz, ama sonrasında faturalı hatlar daha cazip hale getirildi ve faturasız hat kullanan pek çok kişi faturalı hatlara yönlendirildi. Ancak Türk Telekom faturasız paketler yine çok cazip. Her şey dahil paketler arasında yer alan Dönüşen 4 GB Paketi’ni ilerleyen bölümlerde sizlere tanıtmaya çalışacağız.

Türk Telekom faturasız paketler arasında yer alan Dönüşen 4 GB paketinde, her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 1000 SMS ve her yöne 4 GB internet için ödemeniz gereken aylık tutar 32 TL’dir. Her şey dahil paketler arasında yer alan bu pakete kayıt olmak ve paketi kullanabilmek için yapmanız gereken: DONUSEN 4GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndermek kadar kolay.

Günümüzde pek SMS kullanan yok. Eğer ben de SMS kullanmak istemiyorum, WhatsApp, Messenger, Skype gibi farklı uygulamaların mesajlaşma alternatifleri benim için yeterli diyorsanız, Dönüşen 4 GB paketinin özelliklerini şu şekilde değiştirebilirsiniz: Her yöne 1000 dakika konuşma ve 5 GB internet… Burada her yöne 1000 SMS’i 1 GB internete dönüştürme durumumuz söz konusu olmakta. Bunun için yapmanız gereken tek şey: DONUSTUR yazarak 5555’e kısa mesaj göndermekten ibaret.

Pakete dahil olmanın sonrasında, kalan kullanım haklarınızı sorgulamak için, KALAN DONUSEN 4GB yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. IPTAL DONUSEN 4GB yazarak 5555’e kısa mesaj atmanız halinde ise paketin iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.