Bu Haftanın Ücretsiz iOS Uygulamaları

iOS işletim sistemine sahip olan iPhone, iPad, iPod gibi cihazların hepsi Android işletim sistemine sahip cihazlara oranla daha pahalı; özellik olarak da daha düşük. Hal böyle olunca, iOS işletim sistemi kullanan cihazların sahiplerinin maddi durumlarının daha iyi olduğu düşünülüyor; daha zengin gibi görülüyorlar. Ancak ücretsiz iOS uygulamaları ya da bedava iOS uygulamaları, her ne kadar zengin de olsanız, tarafınızdan aranıyor, hatta bir ücretsiz iOS uygulaması varsa, sakla samanı gelir zamanı yapmak mantıklı geliyor değil mi? İşte bu nedenle biz de size, bu haftanın ücretsiz iOS uygulamalarından söz etmek istedik. Bedava iOS uygulamalarının hepsi, kısa süre içerisinde yeniden ücretli olacak; hatta belki de siz bu yazıyı okurken oldu bile… Bu nedenle elinizi çabuk tutun.

Bu Haftanın Ücretsiz iOS Uygulamaları

■ The Universe Of Movies And TV: Kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulaması listesinde yer alan The Universe Of Movies And TV ile, özellikle televizyon tutkunları ve film izlemeyi sevenler mutlu oluyor. Bu uygulama sayesinde, eski – yeni filmleri rahatlıkla izleyebilir, TV showları ve showmanler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. En sevdiğiniz dizileri ve filmleri bir izleme listesi içerisine alıp, her seferinde uğraşma derdinden de kurtulabilirsiniz; zamanınız olduğunda tek tıkla izlemek oldukça mantıklı bir fikir olsa gerek.

■ Dark And Damned: Dark And Damnet bir uygulamadan çok ücretsiz iOS oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyun içerisinde zombilerden kaçmak için özel iksirlere gereksinim duyuyorsunuz ve kaçabilirseniz de bir üst seviyeye geçiyorsunuz. Oyunun ücretli olmasının sonrasında ona sahip olacağınız fiyat 99 Cent. Ancak şu anda ücretsiz iOS uygulamaları arasında yer alıyor.

■ Mystic – Photo Enligtenment: Bedava iOS uygulamaları arasında yer alan Mystic – Photo Enligtenment bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Bu uygulama ile özel çizimler yapabilir; fotoğraflarınıza filtreler ekleyebilirsiniz. Pozlama, gama, skeç, keskinlik, ton, renk, kontrast, parlaklık… gibi pek çok ayarı da Mystic – Photo Enligtenment ile değiştirebilirsiniz.

■ Good Vibes Only: Bu uygulamanın içerisinde, mesajlaşmalarınız sırasında kullanabileceğiniz ortalama 75 çıkartma bulunmaktadır. iMessage eklentisi gibi değerlendirmek yanlış olmayacaktır.

■ Transforism: Ücretsiz iOS uygulaması listesinde yer alan Transforism da bir oyun. Ve ücretli olduğunda fiyatı 99 Cent olacak. Oyunun temposu yavaş başlayacak olsa da her geçen saniye hızlandığını görebileceksiniz. Oyun size, tuzaklar ve engellerin karşısında ne denli çalışan reflekslere sahip olduğunuzu gösterecek.

■ Dual WordPad: Makaleleri toplu şekilde düzenleyip, yükleyip karşılaştırabileceğiniz Dual WordPad, ücretsiz iOS uygulamaları arasında hemen edinmeniz gereken isimlerden bir tanesi çünkü fiyatı, ücretli olduğunda 11.99$ olacak.

■ Guess the Gamer: Adından da anlaşılacağı gibi Guess the Gamer de haftanın ücretsiz iOS uygulamaları arasında yer alıyor. İçerisinde bir kaç oyunun bulunduğu Guess the Gamer’de, uygulama içi satın almalar da yer alıyor.

■ Bobclass Appointment Calendar: Stüdyo ve küçük işletme gibi şirketlerin randevu ve sınıf düzenini tutan bir uygulama Bobclass Appointment Calendar. Uygulamadan dans okulu, müzik öğretmenleri, kişisel eğitmenler ve yoga öğretmenleri dahil pek çok kişi yararlanabilir. Çevrimdışı da kullanılabilen uygulamanın satış, ilerleme ve ödeme takibi gibi hizmetleri de bulunmaktadır. Uygulama verilerini müşterilerinizle de bir web bağlantısı aracılığı ile paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.