Anneler Günü Hediye Fikirleri 2018

Anneler günü hediye fikirleri 2018 yılında da, önceki yıllarda olduğu gibi merak konusu; çünkü, eğer annenizin herhangi bir şeye ihtiyacı yoksa ve siz ona ne alacağınızı bilemiyorsanız, bu olay tam anlamı ile işkence. Anneler günü 2018 için de geri sayım başladı ve sayılı günler kaldı. Tam da bu noktada anneler günü hediyeleri 2018 listesini sizlerle paylaşmak istedik. Elbette teknoloji sitesinde bulabileceğiniz anneler günü hediye fikirleri 2018 listesi teknolojik hediyelerden oluşacaktır. Ama pek çok annenin de günümüzde teknolojiye meraklı olduğunu ve teknolojik ihtiyaçlarının çok olduğunu unutmamak gerekir.

Anneler Günü Hediye Fikirleri 2018

■ Xiaomi Mi 2 Akıllı Baskül: Akıllı telefon olur da akıllı baskül olmaz mı? Hele ki annelerimiz, hatta günümüzde herkes kilo kontrolüne bu denli meraklıyken. Sizin de anneniz kilo vermek istiyor, spor yapıyorsa ve sağlığını önemsiyorsa, Xiaomi Mi 2 Akıllı Baskül sizin için iyi bir seçim olacaktır. Bluetooth bağlantı özelliğine de sahip olan bu cihazla veri takibi yapabilecek olan anneniz için, anneler günü 2018’de alacağınız Xiaomi Mi 2 Akıllı Baskülün fiyatı HepsiBurada’da 198.91 TL

■ Huawei P20 Lite: Anneler günü hediyeleri 2018 listemizin ikinci sırasında yer alan Huawei P20 Lite, özellikle sosyal medyaya meraklı olan anneniz için en güncel akıllı telefonlardan bir tanesi. Çentikli ekranı olan bu cihazın kamerası oldukça başarılı ve bir annenin pek çok ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte. Farklı renk seçeneklerinin de bulunmasını düşünecek olursak Huawei P20 Lite, düşünebileceğiniz bir anneler günü 2018 hediyesi ve HepsiBurada’da Huawei P20 Lite fiyatı 2.069.90 TL

■ Samsung SM-W620: Windows 10 işletim sistemi ile gelen Samsung SM-W620, anneler günü hediye fikirleri 2018 listesinde, hem tablet; hem de dizüstü bilgisayar olarak kullanılabiliyor olması ile öne çıkıyor. Cihazın 10.1 inç ekranı bulunuyor. Hem evde; hem de dışarıda annenizin ayrılmaz bir parçası olabilecek nitelikte. HepsiBurada üzerinde Samsung SM-W620 fiyatına 2.399 TL’ye sahip olabilirsiniz.

■ Rowenta Compact Power Cyclonic Elektrik Süpürgesi: Anneler günü hediyeleri 2018 listesinde yer alan bu cihaz sayesinde, yaz kış elektrikli süpürge kullanan anneniz için hem şık tasarımlı, hem de teknolojik bir hediye almış olacaksınız. Böyle bir cihaz için ödeyeceğiniz fiyat da yüksek değil; HepsiBurada’da Rowenta Compact Power Cyclonic Elektrik Süpürgesi fiyatı 369 TL.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.