iOS Ücretsiz Uygulamalar

iOS ücretsiz uygulamalar listesini sizlere sık sık aktarmaya çalıştığımız gibi, yine ücretsiz iOS uygulamaları ve bedava iOS uygulamalarını sizlerle paylaşacağız ki bu uygulamalar içerisinde güncellenmiş ve yeni uygulamaların da yer aldığını belirtmeden geçmemeliyiz. Peki sevilen ve her an ücretli olma ihtimali bulunan bu uygulamaları hemen indirebilmek adına isimlerini merak ediyor musunuz? Bu liste içerisinde, ücretsiz iOS oyunları da yer alıyor. İlgililerine duyurulur…

iOS Ücretsiz Uygulamalar

■ Kwai – Video Social Network: Ücretsiz iOS uygulamaları arasında yer alan Kwai – Video Social Network çok seviliyor ve bunu anlamak zor değil, pek çok sosyal medya arasından sıyrılıp başarı elde etmesi, durumu anlamamızı oldukça kolaylaştırıyor. Kısa video ve slaytlar çekmeyi ve bunları çok sayıda filtre ile düzenlemeyi olanaklı hale getiren Kwai – Video Social Network, kullanıcıları ile iletişimde kalarak, güncellemeler ile var olan sorunlarını da çözüyor. Uygulama ile ilgili bir sorununuz olduğunda, Kwai – Video Social Network –> Ayarlar –> Geri Bildirimlerim yolunu kullanarak uygulama geliştiricilere ulaşabilirsiniz.

■ Helix Jump: Bedava iOS uygulamaları arasında yer alan Helix Jump aksiyon kategorisinde yer alan ücretsiz iOS oyunlarından bir tanesi. Helix Kulesi’nde geçiyor ve zıplamakta olan topun maceralarını konu ediniyor. Oyunda bağımlılık yaratan bir mekanik bulunuyor ve bununla birlikte, kontrollerin kolay olduğunu, tek dokunuşla çok sayıda hamle yapabileceğinizi belirtmeden de geçmemeliyiz. Oyunun görsel efektleri de oldukça zengin. Yalnız, pek çok kullanıcının, oyun içerisinde yer alan reklamlardan rahatsızlık duyduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

■ Impossible Bottle Flip: iOS ücretsiz uygulamalar arasında yer alan Impossible Bottle Flip, ücretsiz iOS oyunları arasında yer alıyor ve spor oyunları kategorisinde bu oyunun birinci sırada olduğunu belirtmeden de geçmemeliyiz. Water Bottle Flip Challenge 2’nin devamı niteliğinde ve bu oyunun indirilme sayısının da 1.5 milyondan fazla olduğunu belirtmeden geçmemeliyiz. Oyun içerisinde yapmanız gereken, sıradan eşyaların üzerine yerleştirdiğiniz şişeleri çevirmek. Çok kolay olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Denediğinizde göreceksiniz ki bu çok zor bir iş ve bununla birlikte, düşmemeniz de önemli.

■ Trivia Crack Türkçe: Ücretsiz iOS uygulamaları arasında yer alan Trivia Crack Türkçe aslında en yıkıcı Trivia oyunlarından bir tanesi ve ister arkadaşlarınızla, ister diğerleri ile oynayın, rahatlıkla meydan okuyabileceğiniz nitelikte bir oyun olması ile ilgi çekiyor. Oyunda ilk olarak Willy çemberi arkadaşça çevirecek ve sonrasında altı farklı kategoriden birini seçecek. Bunun sonrasında altı farklı taç kazanabilirsiniz; ancak oyun rövanşında da dikkatli olmanız gerektiği uyarısında bulunmadan geçmeyelim.

■ Kafa Topu 2: Bedava iOS uygulamaları arasında yer alan Kafa Topu 2 da ücretsiz iOS oyunları arasında yer alıyor. Kafa Topu 2, online bir futbol oyunu. Oyun içerisinde eş zamanlı olarak milypnlarca kişi ile aynı anda futbol oynayabilir, şampiyonluğa giden yolda başarıyı elde edebilirsiniz. İlk olarak hayalinizdeki futbolcuyu, farklı karakter ve aksesuar seçeneklerini kullanarak oluşturun. Her karakterin farklı bir özelliği var. Ancak siz onları aksesuarlarla birlikte güçlendirebilirsiniz. Bu sayede rakiplerinizi rahatlıkla yenebileceğinizi de belirtmeden geçmemeliyiz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.