Days of Play kampanyası 2018

Days of Play kampanyası, 2016 ve 2017 yıllarında olduğu gibi 2018 yılında da merakla beklenmekte idi. 8 Haziran 2018, yani bugün itibari ile başlayan Days of Play kampanyası 2018 tam 11 gün boyunca devam edecek. PlayStation ürünlerinde oyun tutkunlarına büyük indirimler sunacak. Peki Days of Play kampanyası fiyatları nasıl? Sizlere ilerleyen bölümlerde Days of Play kampanyası 2018 hakkında merak ettiğiniz tüm detayların aktarımını gerçekleştireceğiz.

Days of Play kampanyası 2018

Days of Play kampanyası son yıllarda olduğu gibi bu yıl da başladı ve PlayStation’a ait konsol, aksesuar, oyun ve diğer hizmetlerde önemli avantajlar ile karşımıza çıktı. Bu durum tabi ki en çok oyun tutkunlarını sevindirdi. Tam okulların kapandığı gün başlayan Days of Play kampanyası 2018’i değerlendirerek çocuğunuza bir karne hediyesi alabilir ve yaz tatilini gönlünce geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Days of Play kampanyası fiyatlarına biraz sonra liste şeklinde değineceğiz ama kısaca fikir sahibi olmanız adına bakacak olursak, İkonik 500 GB HDD konsol, DualShock4 kablosuz kontrol cihazı… gibi farklı ürünlere, büyük avantajlarla sahip olabileceğinizi söyleyebiliriz. Sadece bunlar değil, Türkçe dil desteği bulunan pek çok oyun da Days of Play kampanyası kapsamında yer alıyor. Örneğin: Shadow Of The Colossus, Gran Turismo Sport, Kayıp Miras, Uncharted, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, God Of War… gibi iyi yapımlara Days of Play kampanyası 2018 kapsamında indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

Days of Play kampanyası sırasında, PlayStation Store’de, SIE WWS oyununa ek olarak pek çok üçüncü parti oyuna da sahip olabilirsiniz. Bu oyunlara örnek vermek istersek: Grand Theft Auto V (Roskstar Games), Assassins Creed Origins (Ubisoft), Far Cry 5 (Ubisoft), Call Of Duty: WWII (Activision)… gibi isimlerden söz edebiliriz.

Days of Play kampanyası fiyatlarına ek olarak SIE WWS oyunları Farpoint ve Driveclup VR’nin de dahil olduğu pek çok PS VR oyunu da indirimde olacak. Bununla birlikte PlayStation VR Başlangıç Paketi ve yanında bir oyun hediyesine de uygun fiyattan sahip olabileceksiniz. Dilerseniz şimdi fiyat listesini gözden geçirelim:

Days of Play kampanyası Fiyatları

Donanım Ve Aksesuar

■ 500 GB PS4 Days of Play Özel Kasa Konsol Fiyatı : 1.749 TL
■ 1TB PS4 Konsol ve God of War Paketi Fiyatı : 1.899 TL
■ 500GB PS4 Konsol, 3 + Oyun + 3 Aylık PS Plus Üyeliği Paketi Fiyatı : 1.599 TL
■ PS VR Başlangıç Paketi + Arizona Sunshine Oyunu Fiyatı : 1.499 TL
■ DUALSHOCK 4 Kablosuz Kontrol Cihazı (siyah, beyaz, kırmızı, mavi) Fiyatı : 219 TL

Oyun

■ God of War Fiyatı : 249 TL
■ Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu Fiyatı: 99 TL
■ Uncharted: Kayıp Miras Fiyatı : 99 TL
■ Gran Turismo Sport Fiyatı : 99 TL
■ Shadow of the Colossus Fiyatı : 99 TL
■ Horizon Zero Dawn Fiyatı : 99 TL
■ Knowledge is Power Fiyatı : 59 TL
■ Hidden Agenda Fiyatı : 59 TL
■ Farpoint (PS VR) Fiyatı : 99 TL
■ Driveclub VR (PS VR) Fiyatı : 99 TL

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.