iPhone Batarya Değişiminde Acele Edin!

iPhone batarya değişimi için gerekli bilgiler Apple tarafından açıklanmıştı ve bizler, 2018 yılı boyunca iPhone batarya değişim fiyatının 129 TL olacağını zaten biliyoruz. Uygulama belirli modeller için geçerli olacak; bunu da biliyoruz. Bilmediğimiz şey ise stokların çok hızlı bir şekilde tükendiği. Bu noktada iPhone batarya değişimi yapmak istiyorsanız elinizi hızlı tutmanız gerekiyor. Detayları hemen gözden geçirelim dilerseniz.

iPhone batarya değişim programı kapsamında geçerli modellerin listesi şu şekilde:
iPhone SE
iPhone 6S Plus
iPhone 6S
iPhone 6 Plus
iPhone 6

Apple bu modeller için iPhone batarya değişim fiyatını 190 TL – 319 TL arasında belirlemiş bulunuyordu. Ancak söz konusu kampanya ile belirtilen modeller için iPhone batarya değişimi fiyatı 129 TL’de sabitlendi.

iPhone bataryalarından yeterli performans alamayan, şarjı çok kısa zamanda tükenen Apple müşterileri, yapılan bu kampanya ile birlikte Apple Store’lere akın etti. Herkesin amacı iPhone bataryalarını değiştirmek elbette. Ancak Apple tarafından yapılan açıklamaya göre, 2014 model cihaz bataryalarının stokları yeterli değil. Ve bu durum, Mart – Nisan aylarına kadar da bu şekilde devam edecek, stokların toparlanması biraz zaman alacak.

Eğer sizin de iPhone bataryanızla ilgili sorunlarınız varsa, elinizi çabuk tutup, değişimi kısa süre içerisinde gerçekleştirin. Aksi halde kampanyadan yararlanmakta problem yaşayabilirsiniz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.