Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Taksitle telefon almak istiyorum dediğimiz dönemler artık eskilerde kaldı. Çünkü akıllı telefon satışlarında yaşanan patlama sonrasında taksitle telefon almak yasaklandı. Taksitle telefon nasıl alınır diyenler GSM operatörlerinin sunduğu kampanyalara yönelmek durumunda kaldılar. Bu kampanyalardan 12 ay ya da 24 ay seçeneği ile yararlanmak mümkün. Ancak satın alacağınız telefonlar peşin fiyatına taksitle satılmıyor. Yani, bir teknoloji marketten 1050 TL’ye alacağınız telefonu, bir GSM operatöründen, peşin fiyatına 12 ay taksitle alabileceğinizi öğreniyorsunuz; ama hesaba vurduğunuzda 1150 TL’ye geliyor ki biliyoruz o telefonun gerçek fiyatının 1050 TL olduğunu. Herkesin elinde de peşin parası olmayabiliyor; örneğin telefonunuz çalındığında, hazırlıksız yakalanıyorsunuz her şeyin öncesinde. Peki taksitle telefon satan yerler yok mu? Var elbette: MediaMarkt gibi, Vatan Bilgisayar gibi yerler var. Biz size MediaMarkt’tan taksitle telefon almak için bilmeniz gerekenleri anlatacağız.

Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Taksitle telefon almak istiyorum diyorsanız, 17 Şubat 2018 – 23 Şubat 2018 tarihleri arasında MediaMarkt’a gitmeniz gerekiyor. Almak istediğiniz telefonun markası ya da modeli fark etmeksizin telefonunuzdan bir mesaj göndererek, kredi başvuru talebinde bulunuyorsunuz. Muhtemelen başvurunuzun cevabı bir kaç dakika içerisinde yine telefonunuza kısa mesaj olarak geliyor ve sizin için onaylanan kredi miktarı bu mesajda yer alıyor.

Sonrasında size sıra gelene kadar beklemeniz gerekiyor. Diyelim ki sizden önce beş kişi daha başvurdu ve onlar da sıra bekliyor. Ortalama bir saat bekleme süreniz bulunuyor. Bu zaman zarfında alışveriş merkezinde dolaşabilir, yemeğinizi yiyebilirsiniz. Sonrasında taksitle telefon satan yerler arasında yer alan MediaMarkt’ta, krediden sorumlu kişi sizi arıyor ve mağazaya gelip kredinizi alabileceğinizi belirtiyor.

Muhtemelen DenizBank tarafından size verilen kredi için şubeye gitmenize gerek bulunmuyor. İşlem MediaMarkt’ta yapılıyor. Bir kaç kayıt işlemi ve form sonrasında telefonunuzu satın alabiliyorsunuz. Ve aldığınız kredi sıfır faizli 10 ay taksitli oluyor.

Sadece taksitle telefon almak değil, aynı zamanda dizüstü bilgisayar almak için de MediaMarkt size peşin fiyatına 10 ay taksitle kredi veriyor. Televizyon almak isterseniz de peşin fiyatına 15 ay taksitle kredi alabiliyorsunuz. Kısacası, telefon, televizyon ya da dizüstü bilgisayar almak için elinizi biraz çabuk tutun ve hemen size en yakın MediaMarkt şubesine uğrayın.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.