Pokemon Let’s Go Nasıl Olacak?

Pokemon Let’s Go, bundan iki sene önce ortalığı kasıp kavuran Pokemon Go ve orjinal Pokemon oyunlarının birleşimi ile gelecek. Ve uzun süredir Pokemon Let’s Go hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişi sayısı oldukça fazlaydı. İlerleyen bölümlerde sizlere Pokemon Let’s Go nasıl olacak sorusunun yanıtlarını vereceğiz. Pokemon Let’s Go hakkında bilgi en çok, oyunun ilk fragmanı ile elde edildi. Ancak hemen şu sevindirici haberi de sizlerle paylaşalım: Pokemon Let’s Go iki farklı sürüm ile gelecek ve yine saatler boyu kendisi ile ilgilenmenizi sağlayacak.

Pokemon Let’s Go hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin belki de en çok merak ettiği soru şu. Pek çok kişinin akıllı telefon ya da tabletinde Go sürümü yüklü. Bu sürüm içerisinde yakalanmış olan Pokemon’lar var. Peki bu Pokemon’ları Pokemon Let’s Go Switch sürümünde kullanabilecek miyiz? Evet. Go sürümünde yakalamış olduğunuz Pokemon’ları Switch sürümde kullanabileceksiniz. Yani Pokemon Let’s Go oyunları birbirleri ile uyumlu olarak gelecekler. Ve siz bu sayede, kendi Pokemon ağınızı kurabileceksiniz.

Pokemon Let’s Go nasıl olacak diyenler için, Pikachu ve Eevee’nin, farklı sürümlerdeki başrol arkadaşlarınız olacaklarını belirtelim. Pikachu, yıllar önce yayınlanmış olan Yellow sürümünden bu yana seviliyordu. Pokemon Let’s Go ile ilgileri üzerinde daha da çok toplayacağını rahatlıkla belirtebiliriz.

Switch için özel olarak hazırlanmakta olan Pokemon Let’s Go, Anime dizisinden hatırlayacağınız 151 orjinal cep canavarı dönemine geri dönmenizi sağlıyor ki Anime dizisi Türkiye’de yayınlanmış olduğu için 151 cep canavarı hiç birimize yabancı gelmeyecektir.

Pokemon Let’s Go nasıl olacak diyenler için vereceğimiz bir diğer yanıt da, oyunun dinamiklerinin Pokemon Go ile benzerlik gösteriyor olması. Bununla birlikte, dikkat çeken diğer detaylar arasında özel Pokeball kontrolcü ve Co-Op da yer alıyor.

Peki Pokemon Let’s Go ne zaman çıkacak? İşte en çok merak edilen sorulardan bir diğeri. Bu noktada sizlere bir sürprizi olan Pokemon, Pikachu ve Eevee’nin bulunduğu sürümleri 16 Kasım 2018’de yayınlanacak. Ancak Switch için özel olarak geliştirilmekte olan Pokemon, 2019 yılında hayranları ile buluşacak.

Biliyoruz, Pokemon Let’s Go’yu sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Bu sevimli ve ilgi çekici oyun hakkında tüm gelişmelerin takibini sizler için gerçekleştirmeye devam ediyor olacağız.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.