Telefonda Az Yer Kaplayan Oyunlar

Az yer kaplayan oyunlar; hatta yer kaplamayan oyunlar, akıllı telefon ve tabletlerimiz için önemliler. Bunun sebebi, hem cihazlarımızda her zaman çok yer bulunmaması, hem de o oyunları indirecek kadar çok interneti her zaman paketimizde bulamamamızdan kaynaklanıyor. İşte bu sebeple telefonda az yer kaplayan oyunları sizlere aktaracağız. Bu oyunlar hem telefonunuzu yormayacak, hem internetinizi zorlamayacak; hem de eğlenceli oyunlar. Hemen listeyi gözden geçirmeye başlayalım.

Telefonda Az Yer Kaplayan Oyunlar

■ No Humanity – The Hardest Game: Her şeyin öncesinde şunu belirtelim: No Humanity – The Hardest Game, zor oyunlar oynamayı sevenler için iyi bir seçim. Öyle ki, hayatta kalma süreniz 15 saniyeyi geçiyorsa, oyunda bu durum sizin için mucize niteliği taşıyor. Az yer kaplayan oyunlar arasında yer almasının sebebi ise telefonda sadece 27 MB yer kaplaması ile alakalı.

■ Twist: Yer kaplamayan oyunlardan bir diğeri de Twist. Telefonunuzda sadece 27 MB alanı kaplıyor ve bununla da kalmayıp, toplamda 10 milyondan fazla indirilme oranına sahip. Oyunun oynanışındaki mekanikler, onu en sevilen oyunlardan biri haline getiriyor. Öyle ki, her geldiğiniz aşamada, oyunu oynama ile ilgili bir farklılık aramanız gerektiğini düşünüyorsunuz.

■ The Last Viking: Telefonda az yer kaplayan oyunlar arasında yer alan The Last Viking, bir macera oyunu ve keşfedilmeyi bekler nitelikte. Retro stili ile de ilgi çeken oyunun telefonda kapladığı alan sadece 45 MB.

■ Cyclus: Sadece 25 MB’lık bir alana sahip olan Cyclus, geometriyi sevmeyenlerin ilgi odağında yer alıyor ve bununla birlikte, geometrik şekilleri yok etmeye yönelik, içerisinde muhteşem müziklerin bulunduğu, bölüm sayısı 200’den daha fazla olan bir oyun. Yer kaplamayan oyunlar arasında Cyclus’un minimalist tasarımının çok beğenildiğini de belirtmeden geçmeyelim.

■ Paper Wings: Az yer kaplayan oyunlar arasında yer alan Paper Wings’in başarısı ise almış olduğu ödüller sayesinde net bir şekilde gözler önüne seriliyor.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.