Ücretsiz Android Uygulamaları

Ücretsiz Android uygulamalar, pek çok Android kullanıcı için tercih sebebi oluyor. Bazı Android uygulama fiyatlarının uygun olduğunu düşünebilirsiniz; ama bazı Android uygulama fiyatları var ki onlar 20 – 30 TL’den ucuz değil ve bunlara para vermek bazen zorumuza gidebiliyor. İşte bu nedenle bedava Android uygulamaları takip etmek ve ihtiyacımız olabileceğini düşündüklerimizi indirip, kullanılacakları zamanı beklemek en mantıklı yapılacak iş gibi duruyor. O halde haftanın ücretsiz Android uygulamalarını sizlerle paylaşmaya başlayalım.

Ücretsiz Android Uygulamaları

■ Ekstar Beauty: Bedava Android uygulamalar arasında yer alan Ekstar Beauty için Android uygulama fiyatlarına baktığımızda, uygulamanın normal şartlarda 33 TL dolaylarında olduğunu görüyoruz. Ekstar Beauty bir duvar kağıdı uygulaması ve kişiselleştirme kategorisinde yer alıyor. İçerisinde 2000’den fazla duvar kağıdı bulunduruyor ama bu duvar kağıtları daha çok kadın görsellerini içeriyor. Yani Ekstar Beauty’nin daha çok erkeklere hitap ettiğini söylersek, yanlış bilgi vermemiş oluruz.

■ Applock – Fingerprint Pro: Bedava Android uygulamalar arasında yer alan Applock – Fingerprint Pro bir kilit uygulaması. Yani eğer telefonunuzun güvenliği sizin için önemli ise Applock – Fingerprint Pro’nun kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. İçerisinde farklı pek çok kilit seçeneğini bulunduran Applock – Fingerprint Pro ile uygulamalarınızı da kilitlemeniz mümkün. Android uygulama fiyatlarına baktığımızda Applock – Fingerprint Pro fiyatının 23 TL olduğunu görüyoruz. Ancak kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamalar arasında yer alıyor.

■ Stickman Legends: Shadow Wars: Her hafta olduğu gibi, bu hafta da ücretsiz Android oyunlara yer veriyoruz. Stickman Legends: Shadow Wars özellikle çöp adam oyunlarını sevenler için kısa süreliğine ücretsiz. Dolayısı ile indirmek için acele etseniz iyi olur.

■ Soneo: Bir kişiselleştirme uygulaması da Soneo. Özellikle var olan temanızı güzelleştirmek için Soneo’dan destek alabilirsiniz. Telefonunda yeniliği sevenler için önerilen bedava Android uygulamalar arasında yer alan Soneo, içerisinde farklı pek çok icon ile birlikte geliyor.

■ Message Quest: Uzun sürecek ücretsiz Android oyunlarından bir tanesi de Message Quest ve kısa süreliğine ücretsiz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.