Layers Of Fear Ücretsiz Bilgisayar Oyunlarından Oldu

Humble Bundle, ücretsiz bilgisayar oyunlarını, zamanının büyük çoğunluğunu bilgisayar başında geçirenler için yayınlamaya devam ediyor. Pek çok kişi artık oyun indirmek için artık para vermektense, ücretsiz bilgisayar oyunlarının dağıtılmasını bekliyor. Humble Bundle tarafından dağıtılan ücretsiz bilgisayar oyunlarına eklenen yeni isim ise Layers Of Fear… İsterseniz ilk olarak Layers Of Fear konusundan söz edelim.

Layers Of Fear Konusu

Layers Of Fear Türkçe dil desteği ile geliyor ve psikolojik korku teması içerisinde, sakin ve ürpertici bir ortamda gelişiyor. Yani diğer korku oyunları gibi, birden bire ortaya çıkan jumpscare’ler Layers Of Fear’de yok.

Layers Of Fear konusu, akıl sağlığını yitirmiş bir ressamın, kendi eserini tamamlamaya çalışması. Grafikleri oldukça başarılı olan ve FPS tarzında oynanan Layers Of Fear fiyatı normalde 31 TL. Ancak şimdi, ücretsiz bilgisayar oyunları arasında yer alıyor.

Bilgisayarınızda en az 4 GB RAM, GTX560 (1GB) ekran kartı ve İntel Core2 Quad Q8400 işlemci varsa, Humble Bundle tarafından ücretsiz bilgisayar oyunları arasına dahil edilen 31 TL’lik oyunu indirebilirsiniz.

Layers Of Fear Bedava İndirmek İçin: Her şeyin öncesinde acele etmelisiniz; çünkü oyun bugün akşam 20:00’a kadar ücretsiz; sonrasında 31 TL’lik fiyat etiketi ile satılmaya devam edecek.

İlk olarak, eğer yoksa, Humble Bundle üzerinde bir hesap oluşturun. Sonrasında oyunu indirme linkine tıklayarak ücretsiz satın alın. Sistem sizin Steam hesabınızı bu noktada otomatik olarak algılayacaktır.

Bu noktada hemen belirtelim: sistem sizi bir linke yönlendirecek. Bu linkte, Steam hesabınız için Humble Bundle’ye izin vermeniz gerekecek. Ardından Layers Of Fear bedava sizin olacak. İyi oyunlar.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.