HomeFront Ücretsiz Bilgisayar Oyunlarından Oldu

Ücretsiz bilgisayar oyunlarını bilgisayar ile oynamadan önce atari ile oynardık ve hemen hemen çocuğu olan her evde bir atari vardı. Bir de içerisinde oyun bulunan televizyonlar vardı. Televizyon izlemek yerine, o televizyonu oyun ekranı olarak kullanırdık. Zaten izlenecek çok fazla kanal yoktu. Sonrasında bilgisayar, internet olmasa da yaygınlaşmaya başladı. Ardından da oyun konsolları… Ama ücretsiz bilgisayar oyunları da bir zaman sonra ücretli hale gelmeye başladı; örneğin HomeFront Humble Bundle’de 75 TL’ye satılıyor. Ama 48 saat için HomeFront’u ücretsiz bilgisayar oyunları kategorisinde değerlendirebilirsiniz.

Humble Bundle, zaman zaman, beğenilen oyunları, ücretsiz bilgisayar oyunları kategorisinde kampanya ile dağıtabiliyor. Bu seferki oyun seçimi HomeFront free olarak oyunu alabilmeniz mümkün. Bir alternatif savaş senaryosu olarak sevenlerine sunulan HomeFront yorumları Steam üzerinde %75 oranında olumlu. Oyunda, Amerika’nın Kuzey Kore tarafından işgali ve sonrasında yaşananlar ile kurtuluş mücadelesi konu ediliyor.

HomeFront’un geliştiricisi Kaos Studios; ama sonrasında isim hakları Crytek’e satılmış durumda. Peki siz HomeFront free şekilde alabilmek için ne yapmalısınız? İlk olarak oyunu ücretsiz olarak dağıtan Humble Bundle’nin alışveriş mağazasına girecek ve sonrasında kullanıcı hesabınıza giriş yapacaksınız. Eğer kullanıcı hesabınız yoksa bir tane oluşturmalısınız.

Sağ tarafta yer alan FREE For A Limited Time kutusunun üzerine gelin. Ardından da HomeFront’u ücretsiz olarak alın. Kullanıcı hesabınızı oluştururken kullanmış olduğunuz e-posta hesabınıza, steam kodunuz gelecek ve oyunu ücretsiz olarak alabileceksiniz. Pek çok kişi bu fırsatı çoktan değerlendirdi bile; siz de kampanya sona ermeden fırsatı yakalayın.

HomeFront yorumlarına bakınca, oyunun zaten çok fazla ilgi topladığı ve ücretsiz dağıtılmasının bize yararı mı yoksa zararı mı dokunacağı konuşuluyor. Çünkü oyun bağımlılık yaratıyor ve zamanınızın büyük bölümünü bilgisayar başında geçirmeniz gerekiyor. Hal böyle olunca da diğer işlerinizin zamanından çalmış oluyorsunuz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.