Spec Ops: The Line Ücretsiz!

Humble Bundle, her hafta biz oyun severlere sunduğu ücretsiz bilgisayar oyunları arasına bir yenisini ekliyor. Spec Ops: The Line da ünlü oyun satış ve bağış sitesinin bu hafta bizlere sunmuş olduğu ücretsiz oyun. Sizlere ilerleyen bölümlerde, Spec Ops: The Line indirmek için normalde 120 TL ödenmesi gerekirken, 48 saat için ücretsiz olan Spec Ops: The Line hikayesi hakkında da bilgilerden söz etmeye çalışacağız.

Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen ve Haziran 2012 itibari ile oyunseverlerin beğenisine sunulan bir FPS oyunu Spec Ops: The Line. Spec Ops: The Line ücretsiz iken onu indirip oynayabileceğiniz platformlar arasında Mac OS, Linux, Windows, Xbox 360 ve PlayStation 3 yer alıyor. Oyunun geliştirilmesine katkısı bulunan isimler arasında, Polygon Magic, Darkside Game Studios, yager Development yer alıyor.

Spec Ops: The Line ücretsiz iken, Humble Bundle üzerinden Spec Ops: The Line indirmek için yapmanız gereken işlemler, adım adım şu şekilde:
■ İlk olarak Humble Bundle‘nin sayfasına gidin.
■ Üst tarafta yer alan arama kutucuğuna Spec Ops: The Line yazın.
■ Açılan sayfada Add To Cart butonuna tıklayın. Böylece oyunu sepetinize eklemiş olacaksınız. Ama eğer Humble Bundle hesabınız yok ise ilk olarak siteden bir üyelik almanız gerektiğini unutmayın.
■ Şimdi, sağ üst kısımdan sepetinize ulaşın.
■ Get İt For Free butonuna tıkladığınızda, Spec Ops: The Line ücretsiz satın alma işlemini gerçekleştirmş olacaksınız.

Bu aşamadan sonra sizin mail adresinize bir onay E-postası gönderilecek. Bu maili açarak, mail içerisindeki Download Now butonuna tıklamanız gerekiyor. Karşınıza bir de Redeem butonu çıkacak ki ona da tıklayarak, Steam’da kullanmanız gereken oyun anahtarını almanız gerekiyor.

Son aşamada Steam hesabınıza girmeli ve almış olduğunuz oyun anahtarını buraya girerek oyunu etkinleştirmelisiniz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.