WhatsApp Casus Uygulaması Chatwatch

Bizler özellikle birlikte olduğumuz insanı, ki bu sevgilimiz ya da eşimiz olabilir, takip etmeyi seviyoruz. WhatsApp da bu nedenle son görülme özelliğini çok önceden bu yana kullanıcılarına sunmakta. Ancak pek çoğumuz bu özelliği kapalı bırakıyoruz, bu belki insanların bizi takip etmesinden hoşlanmamakla; belki de bir şeyleri saklamaya çalışmakla alakalı bir durum. Ama, iOS’ta kullanılabilen WhatsApp casus programı Chatwatch ile WhatsApp son görülme kapalı olanı görmemiz mümkün olabiliyor. İddia ediyoruz, bu uygulama yuva da yıkar, pek çok ilişkinin bitmesine de neden olur. En azından kavga çıkartır. Peki nedir bu Chatwatch?

WhatsApp son görülme kapalı olanı görme imkanına sahip olmamızı olanaklı hale getiren WhatsApp casus uygulaması Chatwatch sadece iOS ile kullanılabiliyor. Bununla birlikte, daha önce, bazı hilelerle çevrimiçi olduğunu gizleyen kişilerin online olup olmadıklarını görebildiğimiz yöntemler vardı.

WhatsApp casus uygulaması sadece WhatsApp son görülme kapalı olanı görmeye değil, aynı zamanda, arkadaşlarınızın saat kaçta uyuduğu, kaçta uyandığı, kaç saat uyuduğu gibi bilgileri de veri olarak toplayıp size sunuyor. Bunu, WhatsApp’ın çevrimiçi ve çevrimdışı özelliklerine dayanarak yapıyor.

Uygulama aynı zamanda, yapay zekayı da kullanıyor ve iki arkadaşınızın verilerini karşılaştırarak, gün içerisinde onların WhatsApp üzerinden sohbet edip etmediği hakkında tahminlerini de size aktarıyor. Tüm bunları, son görülme özelliği arkadaşlarınız tarafından kapalı olsa dahi gerçekleştiriyor.

Chatwatch’ı sadece sevgiliniz ya da eşiniz değil, patronunuz dahi kullanarak sizi takip edebilir. Gün içerisinde WhatsApp’ı kaç saat kullandığınıza bakabilir ve tabi ki iş ile olan ilgi – alakanız hakkında fikir yürütebilir. Bu anlamda da riskli bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz.

Şu detayları da belirtmeden geçmeyelim:
– İlk verilerini aktarabilmek için WhatsApp casus uygulamasını en az 24 saat kullanmanız gerekiyor.
– İki farklı numarayı bir hafta boyunca gözlemlemek için Chatwatch 2$ ödeme yapmanızı istiyor.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.