İnstagram Keşfet Nedir?

İnstagram günümüzün en popüler sosyal medya araçlarından bir tanesi. Ve kullanıcı sayısı nerede ise 1 milyar seviyelerinde. Durum böyle olunca herkes, İnstagram takipçi kasma yöntemlerini araştırıyor. Ancak İnstagram Keşfet çıkmayı başarabilirseniz zaten takipçi sayınız ve aldığınız beğeniler artacaktır. Peki İnstagram Keşfet nedir? İnstagram Keşfet çıkma yöntemleri nelerdir? Şimdi sizlere biraz bunlardan söz edeceğiz. İnstagram takipçi hilesine çok ihtiyacınız olmayacak.

İnstagram Keşfet Nedir?

Popüler gönderiler, ilginizi çekebilecek olanlar, konumunuza yakın konumlardan paylaşılan hikayeler, anlık etkileşimde paylaşılan videolar ve fotoğraflar İnstagram Keşket’te paylaşılır. Hesabınızın popüler olması ve takipçi sayınızın artması için İnstagram Keşfet çıkmanız gerekmektedir. Peki bunun için neler yapabilirsiniz?

İnstagram Keşfet Çıkma Yöntemleri

İnstagram Keşfet, İnstagram takipçi hilesi gibidir ve popüler olmak için gereklidir. Ancak yine de oraya çıkmak için de belli bir popüleritenizin olması gerekir. Bu şu anlama geliyor: Belli bir takipçi sayısına ulaşmış hesap, belli beğenme oranlarına ulaşmış gönderi önemlidir.

Gönderilerinizin daha çok kişi tarafından beğenilmesi ve yorum alması için paylaşım sırasında güzel filtreler kullanmaya çalışmalısınız.

Gönderilerinize konum ekleyin. Böylece insanlar sizin o resim ya da videoyu nerede paylaştığınızı öğrenebilir. Bununla birlikte, konuma göre paylaşımlar içerisinde öncelikli olarak yer almanız sağlanabilir.

Paylaştığınız gönderilerinizin etiketlerini de gönderi ile birlikte paylaşın. Paylaştığınız gönderi ne ile ilgili ise etiketleri ona göre belirleyin ve sayı olarak abartmamaya da dikkat edin.

Bir gönderi ilk bir saat içerisinde ne kadar çok beğeni ve yorum alırsa, sizin İnstagram Keşfet’de çıkma oranınız o kadar yüksek olur. Bununla birlikte, gönderinize ilgi duyan kişilerin takipçi sayısı ne kadar çok ise siz İnstagram Keşfet çıkma şansına o kadar çok sahip olursunuz.

Düzenli olarak gönderi paylaşmalısınız. Bununla birlikte, gruplar oluşturabilir ve arkadaşlarınızla birbirinize karşılıklı yorumlar atabilirsiniz. Ama en önemlisi, takipçi sayınız organik olmalıdır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.