Bedava iOS Uygulamaları

Apple, iOS uygulamalarını zaman zaman ücretsiz hale getirerek kullanıcılarına sunuyor. Bu anda ücretsiz iOS uygulamalarını satın aldığınızda, onların tüm avantaj ve özelliklerinden yararlanıyor; ama herhangi bir ödeme yapmıyorsunuz. Bununla birlikte, zaman zaman bir uygulamaya çok ihtiyacımız oluyor ve onun ücretsiz iOS uygulaması olmasını bekleyecek zamanımız da bulunmayabiliyor. Şimdi sizlere bedava iOS uygulamalarının listesini vereceğiz. Bizim size önerimiz şu: ücretsiz iOS uygulamaları arasından işinize yarayanları ya da yarayabilecekleri alabilmek için zaman kaybetmeyin. Çünkü vereceğimiz bir ücretsiz iOS uygulaması, her an yeniden ücretli olabilir.

Bedava iOS Uygulamaları

■ Alloy: Android’in iOS’a, iOS’un da Android’e göre bazı üstün yönleri var. Alloy uygulaması sayesinde, iOS’un Launcher dezavantajı kapatılıyor ve tüm uygulamalarınızı tek ekranda, gözünüzün önüne toplayabiliyorsunuz. Alloy sadece uygulamalara ulaşım kolaylığını bu şekilde sağlamıyor; aynı zamanda, bildirim ekranına, istediğiniz uygulama için kısa yol eklemenizi de sağlıyor ki bu da sizin için bir kolaylık.

■ Wallpaper Generator: Bedava iOS uygulamaları arasında yer alan Wallpaper Generator, sizin duvar kağıdı oluşturmanızı sağlıyor. iPhone cihazınızda, parmak hareketlerinizle oluşturduğunuz güzel duvar kağıtlarını kullanmayı düşünürseniz Wallpaper Generator’u kullanabilirsiniz.

■ Calorie Wallet: Ücretsiz iOS uygulaması Calorie Wallet sayesinde, kendi finans durumunuzu yönetebilirsiniz. Günlük, haftalık ya da aylık gelir – gider durumunuzu, yapmış olduğunuz harcamaları uygulamaya ekleyerek görebilirsiniz.

■ Flying Ufo: İsminden de anlaşılacağı gibi, ücretsiz iOS uygulamaları arasında yer alan Flying Ufo bir oyun ve Flappy Bird klonu olarak tabir ediliyor. Oyunda, yüksek skorlara, engellere çarpmadan ulaşmanız gerekiyor. Boş zamanınız çok ise ve tek elle oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız, ya da bir gün oynamak isteyebileceğinizi düşünüyorsanız, Flying Ufo’yu, ücretsiz iken indirebilirsiniz.

■ Twisted: Twisted uygulamasının esinlendiği uygulama Stranger Things’in upside down’u. Twisted, yazmış olduğunuz yazıları ters çeviriyor ve sosyal medyada paylaşıyor.

■ Halftone Plc: Fotoğraflarınıza sanatsal bir görünüm kazandırmak için ücretsiz iOS uygulamaları arasında yer alan Halftone Plc’den yararlanabilirsiniz. Uygulama prisma tarzında olup, içerisinde onlarca farklı sanatsal filtre yer almaktadır.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.