Die With Me Şarjım Bitiyor

Şarjım bitiyor diyen bir kişi hemen telefonunu korumaya alır ve şarjının daha uzun süre dayanmasını sağlamaya çalışır. Ancak yeni insanlarla tanışma uygulaması olarak bilinen Die With Me’nin bahanesi şarjınızın bitiyor olması… Sizlere uygulama hakkında detaylı bilgilerden söz edeceğiz. Ama şunu hemen belirtelim: Şarjınız %5’în altına düşünce Die With Me devreye giriyor… Yani biraz değişik bir uygulama…

Şarjım bitiyor dediğiniz anda, şarjı sizin gibi %5’in altına düşen insanlarla tanışmanızı sağlayan Die With Me’nin amacı, şarjınız biterken pozitif bir şeyler yapmanızı sağlamak olarak belirtiliyor. Uygulamayı hem Google Play Store; hem de App Store üzerinden indirme şansınız bulunuyor.

Yeni insanlarla tanışma uygulaması olarak hazırlanan, ama şarjın azalmaması halinde kullanmanıza olanağın da tanınmadığı Die With Me, girişte sizden bir NickName istiyor. Sonrasında da şarjınızı ölçmeye başlıyor. %5’în altına düştüğü anda, sizin gibi, şarjı %5în altına düşen insanlarla mesajlaşabiliyorsunuz.

Ama uygulama içerisinde sadece mesaj gönderebilme şansına sahipsiniz. Fotoğraf ya da video gönderebilmek gibi bir şansınızın bulunmadığını belirtmeden geçmeyelim.

Bizler, şarjımızın bitmemesi için yanımızda PowerBank taşırken, Die With Me kullanımı yaygınlaşacak olursa, herkesin şarjsız dolaşabileceğini düşünebiliriz. %5’în altında bir şarjla ne kadar mesajlaşılabilir ve nasıl tanışılırsa artık…

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.