Mercedes-AMG GT S Roadster 2019 Özellikleri

Mercedes-AMG GT S Roadster 2019, Mercedes AMG-GT ailesinin en yeni elemanı. Mercedes-AMG GT S Roadster 2019 özelliklerini ilerleyen bölümlerde sizlere aktaracağız ve böylece aracın giriş seviyesi olduğunu anlayabileceksiniz. Ancak Mercedes-AMG GT S Roadster 2019 fiyatı, özelliklerine göre uygun olacak ve Mercedes tutkunlarının aracı alabilirliği kolaylaşacak. Eğer siz de Mercedes olsun çamurdan olsun diyenlerdenseniz, Mercedes-AMG GT S Roadster 2019 sizin için oldukça tatmin edici ve fiyatı mütevazi…

Mercedes-AMG GT S Roadster 2019 Özellikleri

Mercedes-AMG GT S Roadster 2019’un maksimum hız seviyesi saatte 308 kilometre olacak ve araç sıfır seviyesinden 100 kilometreye 3.7 saniyede çıkacak. Tasarım olarak göz alıcı olacağını belirtmeden geçmememiz gereken Mercedes-AMG GT S Roadster 2019 özellikleri arasında yer alan motor bilgilerine baktığımızda, 670 Nm Tork değerine sahip olan aracın 315 beygir gücünde ve AMG 4.0 litre V8 Biturbo motora sahip olacağını söyleyebiliriz.

AMG SPEEDSHIFT DCT 7 ileri çift kavramalı şanzımana sahip olan Mercedes-AMG GT S Roadster 2019 özellikleri arasında AMG RIDE CONTROL adaptif sönümleme sistemli spor süspansiyon ve elektronik kontrollü arka aks kilitleme diferansiyeli de yer alıyor. Beş farklı sürüş moduna sahip olan aracın sürüş modlarından bir tanesi de yarış modu. Bundan da anlayabileceğimiz gibi Mercedes-AMG GT S Roadster 2019 ile yüksek hızlar elde edebileceğiz.

M Manuel şanzıman modunu içerisinde bulunduran araçta direksiyon yanlarında pedallar bulunuyor. Ve isteyenler bu pedalları kullanarak keyifli bir sürüş elde edebiliyor. Önde sabit ve altı pistonlu, arkada ise sabit ve tek pistonlu kaliperleri bulunan güçlü kompozit frenler araç içerisinde standart olarak bulunmaktadır. Opsiyonel olarak seramik kompozit frenlerden de söz etmeden geçmemek gerekiyor.

Alüminyum, Çelik ve Magnezyum çerçeve ile desteklenmiş üç katmanlı kumaş ile Mercedes-AMG GT S Roadster 2019’un üzerini kapattığınızda, kendinizi güvende hissedebiliyorsunuz. Önde bulunan LED farlar standart. Arkada bulunan tekerleklerin genişliği 20 inç iken, ön tekerleklerde bu genişlik 19 inç olarak belirtiliyor. Standart MB-Tex el yapımı deri ile birlikte DINAMICA mikrofiber koltuklar üzerinde kişiselleştirmeler uygulayabiliyorsunuz. AMG Silver Chrome paketi sayesinde, araç için pek çok seçeneği elde edebilmeniz de mümkün.

Mercedes-AMG GT S Roadster 2019’un 2018 sonlarına doğru satışa sunulmasının beklendiğini ancak Mercedes-AMG GT S Roadster 2019 fiyatı ile ilgili henüz bilgi verilmediğini de belirtmeden geçmeyelim.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.