En Çok Sevilen Telefonlar 2017

2017 yılında çok sayıda akıllı telefon satışa çıktı ve çok sayıda akıllı telefonun da sızıntıları oldu. Bu yıl en sevilen telefonlar arasında bazı özellikler dikkati çekti; örneğin çerçevesiz ekran ve ön tarafta yer alan iki selfie kamerası… Sizlere en çok sevilen telefonlar 2017 listesini aktarmak istedik. Bakalım 2017 yılında hangi telefonlar daha fazla ilgi gördü…

En Çok Sevilen Telefonlar 2017

Xiaomi Mi 6, 2017’nin en sevilen telefonları arasında kendisine zor da olsa yer bulmuş gibi duruyor. Bu cihazın ilgi çeken özellikleri seviliyor; ama en sevilen özellikleri arasında çift kamerası ve etkileyici görünümü yer alıyor. Cihaz için iddialı açıklamalar da yapmış olan Xiaomi, 2017’nin ilk yarısında, önemli markaların amiral gemileri ile Xiaomi Mi 6’nın savaşabilecek güçte olduğunu belirtmişti.

En çok sevilen telefonlar listesinde LG G6 da yer aldı. Hem işlemci; hem de büyük ekran detayları ile LG G6, özellikle 2017 yılının ilk yarısında oldukça etkili idi. Sonrasında da yerini LG V30’a bıraktı.

Nokia 6 ve Samsung Galaxy S8 Plus da LG’nin telefonlarının sonrasında kendilerine yer ediniyorlar. Sonrasında da OnePlus 5 ile karşılaşıyoruz. Ancak OnePlus 5, başarılı bir cihaz olmasına karşın, OnePlus 5T’ye yer açabilmek için şirketin, cihaza yönelik kampanyaları erken durdurması, OnePlus 5 adının da az duyulmasına neden oldu. Ancak OnePlus 5T’den istenen verim, beklenen sonuç alınamadı.

Samsung Galaxy Note 8, sonrasında da Sony Xperia XZ, 4K teknolojisi ile en sevilen telefonlar sıralamasında kendilerine arka arkaya yer ediniyorlar. Tüm bu cihazlar arasında en çok ilgi çeken cihazın adı Nokia 6. Orta segmente hitap eden Nokia 6’nın, hoparlörü dolayısı ile bu kadar beğeniliyor olması oldukça ilgi çekici oldu. Peki 2017 yılının en çok sevilen telefonu hangisi?

Samsung Galaxy S8… Kendine 2017 yılında en çok taraftar toplayan cihaz olma özelliğini taşıyor. Ekran büyüklüğü, ekran oranının beğenilmesi, kamerası, cihazın etkileyici görüntüsü…. gibi bütün detaylar bir araya gelerek Samsung Galaxy S8’i en sevilen telefon yaptı.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.