Bayramda Toplu Mesaj Nasıl Atılır? Toplu Mesaj Gönderme

Bayramda toplu mesaj nasıl atılır sorusuna pek çok kişi tarafından yanıt aranıyor. Çünkü artık insanlar birbirlerinden, zamanın getirdikleri dolayısı ile öyle olmadığın düşünseler bile ciddi anlamda koptular. Eskiden kapı kapı dolaşılarak kutlanan bayramların yerini sonrasında telefonla bayramlaşmalar almıştı. Şimdilerde ise toplu mesaj gönderimi çok gündemde…

Toplu Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır

Bayramda Toplu Mesaj Nasıl Atılır

Teknoloji bu anlamda pek çok kişinin ekmeğine bal sürdü. WhatsApp ise internet kullanan herkesin bu görevi ücretsiz şekilde yerine getirmesini sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey güzel bir bayram mesajı bulmak ve biraz sonra bahsedeceimiz maddeleri adım adım uygulamaktan ibaret.

Sonrasında mesajlarınızın bir anda büyük bir kesime gönderildiğine şahit olacaksınız. Hiç değilse bu şekilde bayramlaşalım; hiç hatırlanmamaktan daha iyidir öyle değil mi? Tabi çevrenizde size büyüklük yapan ve bayramını kutlayabileceğiniz insanlar varsa ne mutlu size. Peki bayramda toplu mesaj nasıl atılır?

Bayramda Toplu Mesaj Nasıl Atılır?

Bayramda toplu mesaj nasıl atılır sorusunun yanıtlarını adım adım WhatsApp için şu şekilde verebiliriz:

• İlk işiniz telefonunuzdan WhatsApp uygulamasını açmak olsun.
• Daha sonra sağ üst köşede yer alan üst üste üç noktaya dokunun.
• Şimdi de karşınıza gelen ekrandan Yeni Toplu Mesaj sekmesine dokunun.
• Bu aşamada rehberinizdeki kişileri seçerek, bayram mesajını kimlere göndermek istediğinizi belirlemelisiniz.
• Göndereceğiniz yazılı mesajı mesaj kısmına yazın ya da fotoğraf, video gibi medya içerikleri gönderecekseniz mesajınıza ekleyin.
• Artık yapmanız gereken tek şey Gönder butonuna dokunmaktır. Mesajınız istediğiniz kişilere bu şekilde gönderilecektir.

Bayramda toplu mesaj nasıl atılır sorusunun yanıtı bu kadar basit. Bu adımları kontrol etmeseniz dahi WhatsApp’ı biraz karıştırarak istediğiniz bilgilere erişim sağlayabilirsiniz. Sitemiz içerisinde WhatsApp yedeği nasıl alınır sorusunun yanıtlarını da bulabilirsiniz.

Toplu Mesaj Gönderme Nasıl Yapılır?

Toplu mesaj gönderme nasıl yapılır sorusunun yanıtını bir de iOS işletim sistemi yüklü cihazlarınızda SMS olarak anlatalım. Çünkü genelde Android işletim sistemi kullanılsa da iOS kullanımı da yoğun şekilde gerçekleştiriliyor. Ve bazı kişiler bayram mesajlarını WhatsApp yerine SMS ile atmayı tercih ediyor. Herkesin internetinin açık olmayabileceğini düşünüyorlar.

Bayramda Toplu Mesaj Nasıl Atılır

Bayramda Toplu Mesaj Nasıl Atılır

• Mesajlar uygulamasını açın ve ardından da Oluştur butonuna dokunun.
• Mesaj göndermek istediğiniz kişilerin adlarını rehberinizden seçin ve Ekleyin.
• Mesajınızı yazın ve Gönder butonuna dokunun.

Toplu mesaj gönderme nasıl yapılır ve bayramda toplu mesaj nasıl atılır sorularının yanıtları bu kadar kolay. Size kalan tek şey ise adımları uygulamak. Mutlu bayramlar.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.