LG G7 Nasıl Olacak?

LG’nin 2018 amiral gemisi LG G7 olacak. Ve herkes, LG G7 nasıl olacak sorusunun yanıtlarından da önce LG G7 fiyatını merak ediyor. Bu durum biraz da akıllı telefon piyasasındaki rekabetin kızışmasından kaynaklanıyor. Akıllı telefonların genelinin birbirine benzer özellikleri bulunuyor. Bu noktada cihazların fiyatları, onların çekiciliğini arttırıyor. LG G7 hakkında merak ettiğiniz tüm detayları ve LG G7 ne zaman sorusunun yanıtını ilerleyen bölümlerde bulabileceksiniz.

LG G7 Nasıl Olacak?

OLED ekranla geleceği bilinen LG G7’nin çentikli ekrana sahip olacağı da cihaz hakkında bilinen bir diğer detay olarak karşımıza çıkıyor. Bu çentik çok ince ve küçük olacak; ama kamera, hoparlör, ışık ve yakınlık sensörleri bu çentik üzerinde yer alacak.

SnapDragon 845 işlemci ile gelecek olan 64 GB dahili depolama alanına sahip olacak cihazın 6 GB RAM’i de bulunacak. LG G7+’ın dahili depolama alanı ise 128 GB olacak. Son olarak şunu da belirtelim: Küçük olduğunu ve üzerinde kameranın da bulunduğunu belirttiğimiz ekran çentiğindeki ön kameranın çözünürlüğü 16 MegaPiksel olacak.

LG G7 Ne Zaman Çıkacak?

Pek çok akıllı telefonun ve markaların amiral gemilerinin tanıtımları bildiğimiz gibi MWC 2018’de yapılmıştı. Ancak LG G7 burada tanıtılmamıştı. Alınan bilgilere göre LG, Mayıs 2018 içerisinde bir etkinlik düzenleyecek ve burada hem amiral akıllı telefonlarının hem de çevre birimlerinin tanıtımını gerçekleştirecek.

LG G7 Fiyatı

Elde edilen bilgilere göre LG G7 fiyatı 850$ – 900$ civarında olacak. Bununla birlikte, Avrupa ve Amerika için LG G7 fiyatı kesinlik kazanmış değil. Türkiye’de ise LG G7 fiyatının 3.600 TL dolaylarında olacağı tahmin ediliyor.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.