HepsiBurada Hediye Çeki Kazanmak İçin

HepsiBurada hediye çeki kampanyasına katılarak 10.000 TL, 5.000 TL, 2.500 TL, 500 TL… gibi farklı hediye çeki alternatiflerinden birini kazanan, 20 şanslı HepsiBurada üyesi arasına girebilirsiniz. 10.000 TL hediye çeki kazanmak için yapmanız gereken hiç bir işlem de bulunmamaktadır. HepsiBurada hediye çeki kazanmak için yapmanız gerekenleri adım adım burada sizlere aktaracağız.

HepsiBurada Hediye Çeki Kazanmak İçin

■ İlk olarak HepsiBurada hediye çeki kampanyasına katılmak için Buraya tıklayın.
■ 10.000 TL hediye çeki kazanmak için tıkladığınız sayfa açıldığında sayfayı biraz aşağı çekerek, Çekilişe Katıl butonuna tıklayın.
■ HepsiBurada hediye çeki kampanyasına katılmak için açılan yeni sayfada karşınıza Üye Girişi seçenekleri çıkacak. Giriş Yap, Üye Ol; ya da Üye Olmadan Devam Et kutucuğunu işaretleyin.
■ HepsiBurada üyesi iseniz E-posta adresiniz ve şifrenizle girişinizi gerçekleştirin. Eğer üye değilseniz Üye Ol kutucuğunu işaretleyerek üyelik formunu doldurun.
■ Üyelik bilgilerinizi yazdığınızda ve sonrasında Giriş Yap butonuna tıkladığınızda karşınıza bir form çıkacak. Bu formda Adınız, Soyadınız, E-posta adresiniz, Telefon numaranız otomatik olarak doldurulmuş olacak. Adres satırını da sizin doldurmanız gerekecek.
■ Sonrasında, Katılım Koşullarını Okudum Ve Onaylıyorum kutucuğunu işaretlemeniz istenecek.
■ Sonrasında Katıl butonuna tıklayarak HepsiBurada hediye çeki kazanmak için son işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.
■ Karşınıza, Kaydınız Alınmıştır şeklinde bir bilgilendirme mesajı geldiğinde işlem tamamlanmış olacaktır.

HepsiBurada Hediye Çeki Kampanyası Katılım Koşulları

■ 4 Haziran 2018 00:01 – 30 Haziran 2018 23:59 tarihleri arasında, 10.000 TL hediye çeki kazanmak için katılım kaydınızı HepsiBurada üzerinden yaptırabilirsiniz.
■ Kampanya katılımı ücretsiz olarak gerçekleştirilmekte olup, her bir üyenin bir çekiliş hakkı bulunmaktadır. Bununla birlikte, HepsiBurada’nın kullanımına teşvik de amaçlanmaktadır.
■ HepsiBurada üyesi olmayan kişilerin, 10.000 TL hediye çeki kazanmak için çekilişe katılma hakkı bulunmamaktadır.
■ 18 yaşından küçükler ve firma çalışanlarının, HepsiBurada hediye çeki kampanyasına katılma şansları bulunmamaktadır. Katılmış ve kazanmış dahi olsalar, bu kişilerin kazanımları geçersiz sayılacaktır.
■ HepsiBurada hediye çeki kazanmış olan kullanıcılar, kazandıkları hediye çeklerini 1 Eylül 2018 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında, HepsiBurada üzerinden gerçekleştirmiş oldukları alışverişlerde kullanabilecekler.
■ Kampanyaya katılanlar arasında yapılacak olan çekiliş, 9 Temmuz 2018 tarihinde, 09:30 itibari ile gerçekleştirilecektir. Kazananlarla ilgili bilgi 11 Temmuz 2018 tarihli Akşam Gazetesi’nde ve HepsiBurada üzerinde yayınlanacaktır.
■ 10.000 TL hediye çeki kazanan ancak bunun için HepsiBurada’ya 26 Temmuz 2018’e kadar başvurmayan asiller ve 10 Ağustos 2018’e kadar başvurmayan yedekler, kazanmış oldukları haklarından yararlanamayacaklardır.
■ HepsiBurada hediye çeki kampanyasını kazanan üyelerin hesaplarına, kazandıkları miktar tanımlanacaktır.
■ Kazanılan bir hediye çekinin, tek bir alışverişte kullanılma özelliği bulunmaktadır.

HepsiBurada hediye çeki kampanyasında:
1 Kişiye 10.000 TL
1 Kişiye 5.000 TL
3 Kişiye 2.500 TL
5 Kişiye 1.000 TL
10 Kişiye 500 tl
hediye çeki verilecektir.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.