4K Video Downloader Nasıl Kullanılır?

YouTube video indirme işlemini gerçekleştirmek için internet üzerinde çok sayıda site bulunuyor ve bununla birlikte, bir sürü program yer alıyor. Peki neden YouTube video indirme işlemine gereksinim duyuyoruz? Çünkü her zaman internetimiz olmuyor. Ve bizler internete o kadar bağımlı bir toplum olduk ki, video izlemek isteyebiliyoruz. Tam da bu noktada imdadımıza 4K Video Downloader yetişiyor. Sizlere ilerleyen bölümlerde 4K Video Downloader nasıl kullanılır sorusunun yanıtlarını aktaracağız.

Her şeyin öncesinde şunu belirtelim ki, 4K Video Downloader ile YouTube video indirme işlemini kaliteli bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Programın adı da bunu zaten açıkça belirtiyor; kalite 4K. Ve bununla birlikte, 4K Video Downloader sadece YouTube video indirmeye değil, pek çok platformdan video indirmeye yarıyor. İlk olarak programı Windows, MacOS; ya da Ubuntu yüklü cihazınıza kurun. Sonrasında 4K Video Downloader nasıl kullanılır sorusunun yanıtlarını uygulamaya başlayabilirsiniz:

4K Video Downloader Nasıl Kullanılır?

■ YouTube video indirmek için ilk olarak indirmek istediğiniz videoyu YouTube üzerinden, web tarayıcınız ile açın.

■ Sonrasında adres satırında yer alan, videonun bağlantısını farenize kopyalayın.

■ Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz 4K Video Downloader’i açın ve Link Yapıştır kısmına kopyalamış olduğunuz video linkini yapıştırın.

■ Program sizin için ilk olarak video bağlantısını inceleyecek ve sonrasında, hangi kalite ile ve nereye kaydetmek istediğinizi soracak. Kalite yüksek olduğunda, videonun cihazınızda çok alan kaplayacağını unutmayın.

■ Kalite seçmini ve videoyu nereye indirmek istediğinizi belirttikten sonra İndir butonuna tıklayın.

■ YouTube video indirme işlemi tamamsa, artık indirdiğiniz videoyu ister kaydettiğiniz klasörden, isterseniz de 4K Video Downloader üzerinden izleyebilirsiniz. Hem de internete gereksiniminiz olmadan.

4K Video Downloader nasıl kullanılır sorusunun yanıtları arasına şunu da eklemek isteriz ki. program üzerinden Akıllı Mod butonuna tıklar ve her video için kullanmak istediğiniz ayarları seçerseniz, YouTube video indirme işleminiz daha kısa sürede gerçekleşecektir.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.