MediaMarkt İndirimi İçin Acele Edin!

MediaMarkt indirim günleri ile, web sitesi üzerinden hem eski, hem de yeni üyelerinin %5 indirim ile alışveriş yapmasını sağlıyor. 17 Nisan 2018; yani dün sabah saat 08:00 itibari ile başlayan MediaMarkt indirimi, 18 Nisan 2018; yani bugün gece 23:59’a kadar devam edecek. Eğer MediaMarkt’te takip ettiğiniz ve almayı istediğiniz bir ürün varsa indirimli olarak almak adına, kalan son bir kaç saati değerlendirmelisiniz.

MediaMarkt indiriminde, mağazanın web sitesi üzerinden yapacağınız tüm ürün alışverişlerinde anında %5 indirim çeki alacaksınız. Bu fırsattan yararlanarak, bugünlerde en çok tercih edilen akıllı telefon modellerinden biri olan Samsung Galaxy J7 Pro, Samsung Galaxy Note 8 gibi ürünler de dahil olmak üzere, televizyon, klima gibi tüm ürünlere sepette %5 indirim ile sahip olabilirsiniz.

MediaMarkt’ten oyun konsolu mu almak istiyorsunuz? Beyaz eşyaya mı ihtiyacınız var? Çocuğunuz mu evlenecek? Evinizi mi yenilemeye karar verdiniz? MediaMarkt indirim günleri sizin için… Akıllı telefonunuzu çaldırdınız ve bir tane almak zorundasınız ama şu anda ona ayıracak bütçeye sahip mi değilsiniz? Yine MediaMarkt indirimi imdadınıza yetişiyor.

%5 indirim 1.000 TL fiyatındaki bir cihaza 50 TL olarak yansıyor ve siz etiketi 1.000 TL olan bir ürünü MediaMarkt’ten 950 TL’ye alabiliyorsunuz. Samsung Galaxy Note 8 fiyatı 4.998 TL’den 4.750 TL’ye düşüyor. Kısacası, herkesin alışveriş yapmak için bu gibi indirimlere ihtiyacı var; çünkü herkes maddi olarak zor zamanlar yaşıyor, yaşamasa bile fazladan ödeme yapmayı kimse istemez. O halde, MediaMarkt web sitesine zaman kaybetmeden yönelin; kalan zamanınız oldukça az nitekim…

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.