Karne Hediyesi Ne Alabilirim?

Karne hediyesi ne alabilirim sorusunun yanıtlarını tüm ane babalar düşünmeye başladı; çünkü karnelerin alınmasına sadece beş gün kaldı. Uzun bir tatil geçirecek olan çocuklarımız için alacağımız karne hediyesinin onları tatmin etmesi de önemli; çünkü teknoloji çağında büyüyen çocuklarımız, daha okuma – yazmayı öğrenmeden önce bilgisayar kullanıyorlardı. Bu nedenle karne hediyesi telefon ya da karne hediyesi bilgisayar sizin için tercih sebebi olabilir. Başarı seviyelerine göre de belirleyeceğiniz karne hediyesi tercihlerinin gelişmiş özelliklere sahip ve aile bütçesini sarsmayacak nitelikte olması elbette önemli. O halde gelin tüm kriterleri bir arada karşılayabilen karne hediyesi önerilerini gözden geçirmeye başlayalım.

Karne Hediyesi Ne Alabilirim?

■ Karne Hediyesi Telefon: Bu noktada Samsung Galaxy J7 Core’yi düşünebilirsiniz. 5.5 inç ekran boyutu, 16 GB dahili depolama alanına sahip bu cihazın 13 MegaPiksel dahili, 5 MegaPiksel ön kamerası bulunuyor. 2 GB RAM’e sahip olan J7 Core 999 TL fiyat etiketi ile sahip olabilir ve çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

■ Karne Hediyesi Bilgisayar: ACER ES1 533 P8VL Dizüstü Bilgisayar bu noktadaki tercihiniz olabilir ve çocuğunuzun bir bilgisayara her zaman ihtiyaç duyacağını da belirtelim. Yani siz karne hediyesi bilgisayar aldığında, daha sonra yapacağınız bir masraftan da kendinizi kurtarmış olacaksınız. 1.598 TL fiyat etiketine sahip olan bu cihazda 15.6 inç ekran bulunuyor. 4 GB DDR3L RAM’e sahip olan ACER ES1 533 P8VL Dizüstü Bilgisayar, hem çocuğunuzun eğlence ve eğitim ihtiyacını karşılar; hem de sizin bütçenisi zorlamaz.

■ Karne Hediyesi Akıllı Saat: Akıllı saatlerin popüleritesi her geçen gün artıyor. Hele çocukların okul servislerinde unutulmaları ve annelerinin onları, akıllı saat sayesinde bulması dolayısı ile her çocuğun güvenliği için bir akıllı saate ihtiyacı olduğunu düşünmekten kendimizi alamıyoruz. POLAR A360 L Kondisyon İzleyici bu anlamda düşünebileceğiniz bir cihaz. 30 metreye kadar su geçirmeme özelliğine sahip. Çocuğunuzun kalp atış hızından, gün içerisindeki etkinlik tablosuna kadar tüm bilgilere bu saat ile ulaşabilirsiniz. Karne hediyesi olarak aldığınızda çocuğunuza tarihi ve saati de gösteren bu cihaz ile onu spora özendirebileceğinizi belirtelim ki spor, sağlıklı yaşamın önemli ilk adımlarından unutmayın.

■ Karne Hediyesi Kamera: Karne hediyesi ne alabilirim sorusunun yanıtlarından bir diğeri de FUJIFILM Instax Mini 9 Smo Instant Kamera. Eğer fotoğraf çekmeyi ve sonrasında da çektiği fotoğraflara bakmayı seven bir çocuğunuz varsa ona bu kamerayı alabilir ve çektiği fotoğrafları anında kart baskısı ile ölümsüzleştirmesini sağlayabilirsiniz. Ön tarafında selfie aynası da bulunan bu kamera ile çektiğiniz fotoğraflar ilk olarak siyah bir kart halinde çıkıyor; sonrasında da resim görseli bu kart üzerinde beliriyor. 359 TL fiyat etiketi ile FUJIFILM Instax Mini 9 Smo Instant Kamera oldukça bütçe dostu ve yararlı bir karne hediyesi.

■ Karne Hediyesi Konsol: Sony PlayStation 4 her çocuğun, hiç bir şekilde hayır diyemeyeceği bir karne hediyesi. SONY Playstation 4 Slim 1TB E Konsol + God of War Oyun ikilisini 2.049 TL’lik uygun fiyat etiketi ile alabilir ve çocuğunuz okuldayken bu konsol ile siz de zaman geçirebilirsiniz. Karne hediyesi ne alabilirim diyor ve kendinizi düşünüyorsanız bu hediye tam size göre.

■ Karne Hediyesi Televizyon: Çocuğunuz televizyon izlemeyi seviyorsa, odasında, uydu alıcılı 32 inç, 82 santim ekrana sahip bir televizyona yer vermeye ne dersiniz? 799 TL fiyat etiketi ile bu cihaz da sizin bütçenizi zorlamayacaktır.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.