Ücretsiz Android Uygulamalar

Ücretsiz Android uygulamaları, haftalık olarak değişiklik göstermekle birlikte, sizlere biraz sonra aktaracağımız listenin içerisinde ücretsiz Android oyunları da bulabileceksiniz. Bu hafta bedava Android uygulamalar listesinde yer alan isimleri zaman geçmeden, bir zaman ihtiyacınız olabileceğini düşünerek telefon ya da tabletlerinize indirmekte yarar var. Aksi takdirde, ihtiyacınız olduğunda o uygulama ya da oyuna bir miktar ödeme ile sahip olabilirsiniz. Muhtemelen bunu istemezsiniz. O halde hemen listemize göz atalım…

Ücretsiz Android Uygulamalar

■ Dual Shadow: Eğer görünüme önem veren birisi iseniz, ücretsiz Android uygulamalar arasında yer alan Dual Shadow ile telefonunuzun temasını değiştirebileceğinizin bilgisini sizinle paylaşmalıyız. Farklı bir görünüm, güzel bir tasarım sizin göz estetiğinizi okşuyorsa, hiç zaman kaybetmeden Google Play Store üzerinden Dual Shadow’u indirin.

■ BATTLESHIP: Official Edition: Ücretsiz Android oyunlar arasında yer alan BATTLESHIP: Official Edition, özellikle boş zamanı bol olan ve telefonda oyun oynayarak zaman geçirmeyi sevenler için tercih edilebilecek bir isim. Bu oyunun Amiral Battı tarzında olduğunu belirtelim ve eğer indirmek istiyorsanız Google Play Store’ye başvurmanız önerisinde bulunalım.

■ League of Stickman: (Dreamsky) Warriors: Ücretsiz Android oyunlardan bir diğeri de League of Stickman: (Dreamsky) Warriors. Dövüş oyunları oynamayı sevenler için önerilen bu oyunun, yılın en iyi aksiyon oyunu olduğunu da belirtelim ve indirmek için acele etmeniz önerisinde bulunmadan da geçmeyelim.

■ Easy Scanner Pro: Bedava Android uygulamaları arasında yer alan Easy Scanner Pro, PDF dosyalarınızı ve fotoğraflarınızı taratıp yazıcıdan çıktılarını almanıza olanak tanıyor. Belgeleri taratıp telefonunuz ya da tabletinizde kayıtlı tutabilmekle birlikte, taratmış olduğunuz dosyaları Bulut servisine aktarabilmeniz de mümkün.

■ Tigad Pro: Bir diğer tema uygulaması da Tigad Pro. Ücretsiz Android uygulamalar arasında yer alan bu uygulama, özellikle değişimi seven ve onunla mutlu olanlar için muhteşem bir fırsat. İçerisinde bulunan icon paketinin de ücretsiz olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.