Bedava Android Uygulamalar

Bedava Android uygulamaları sizlere olabildiğince sık aktarmaya çalışıyoruz. Çünkü Android, dünya genelinde en çok kullanılan işletim sistemi ve bununla birlikte,ücretsiz Android uygulamalar ne denli çok olsa da, ücretsiz Android oyunlar dahil ücretli olabiliyor ve biz ona gereksinim duyabiliyoruz. Bu nedenle ücretsiz oldukları zamanlarda onları indirip zamanını beklemesi için saklamak en mantıklısı oluyor ki, ilerleyen zamanlarda neye ihtiyaç duyacağımızı tahmin etmek de zor değil; çünkü, naif bir kadın savaş oyunları oynamayacağı gibi, bir erkeğin de makyaj deneme programları kullanması ön görülemez. O halde hemen ücretsiz Android uygulamalar ve ücretsiz Android oyunları gözden geçirmeye başlayalım.

Bedava Android Uygulamalar

■ Homver: Bir icon uygulaması olan Homver, temalarınızı daha yeni bir hale getiriyor. Yeniliği sevenler için tercih edilebilecek olan Homver, sürekli ücretsiz Android uygulamaları arasında yer alan isimlerden de, normalde ücretli olması dolayısı ile takdir edersiniz ki daha başarılı. Bu uygulama size göre ise hiç zaman kaybetmeden indirin. Çünkü her an ücretli olabilir.

■ Mathology – Brain Game: Kısa süreliğine ücretsiz Android oyunlar arasında yer almakla birlikte, bir eğitim oyunu ve matematiksel zekanın gelişimine katkıda bulunmak adına, içerisinde matematiksel işlemler bulunduruyor. Kısa süreliğine ücretsiz oyunlar arasında yer alan Mathology – Brain Game’nin ücretli olması halinde fiyatı 12 TL olarak belirlenmiş durumda.

■ Lost Journey: ücretsiz Android oyunlar arasında yer alan bir diğer isim olan Lost Journey, bulmaca çözmeyi sevenler için ideal. Kısa süreliğine ücretsiz ve her an ücretli olabilir. Ödülleri de bulunan bu oyun, farklı ve oldukça keyifli. Boş zamanlarını verimli geçirmek isteyenler için ideal.

■ Toca Blocks: Bedava Android uygulamalar arasında yer almakla birlikte size, kendi dünyanızı yaratma olanağını sunuyor. Bu dünyada istediğiniz gibi oynayabiliyor ve arkadaşlarınızla da bu dünyayı paylaşabiliyorsunuz. İster oyun deyin; ister uygulama, ama ücretli olmadan telefonlarınıza indirin.

■ Ruby Square: Ücretsiz Android oyunlardan bir tanesi olan Ruby Square, puzzle oynamayı sevenler için birebir ve bununla da kalmayan çok uzun soluklu; ortalama 700 bölüm bir oyun.

Kısacası, bu haftaki bedava Android uygulamalarının çoğu ücretsiz Android oyunlardan oluşuyor. Ve siz oyun oynamayı seviyorsanız, zaman kaybetmeden bu isimlerin, size uygun olanlarını edinmelisiniz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.