Yasak Sitelere Telefondan Giriş

Zaman zaman sosyal medya yasaklanabildiği gibi, bazı zamanlar da sitelere giriş mahkeme kararı ile engellenebilmektedir. Bu siteler dizi siteleri, film siteleri ya da müzik siteleri olabileceği gibi, yetişkinlere yönelik içerik üreten siteler de olabilir. Ancak yasaklar her zaman cazip olduğu için, yasak sitelere telefondan giriş de hepimiz için merak konusu olmuştur. Yasaklı sitelere telefondan giriş için farklı yöntemler bulunsa da, biz size en kolay, hızlı, etkili ve güvenilir yöntemi anlatacağız. Bakalım yasaklı sitelere telefondan nasıl girilir…

Yasaklı Sitelere Telefondan Nasıl Girilir?

İçerisinde Android işletim sisteminin yüklü olduğu bir akıllı telefonunuz varsa, Google tarafından, tam da yasak sitelere telefondan giriş için kullanılan Google ZenMate’yi kullanabilirsiniz. Bildiğimiz gibi Android, Google’nin işletim sistemidir. Google Zenmate de Google’a ait olduğuna göre, daha uygun bir ikili düşünülemez, öyle değil mi?

Yasaklı sitelere telefondan giriş için ilk olarak Google Play Store’a gidip arama kısmına Google ZenMate yazın. ZenMate Security & Privacy VPN uygulamasını telefonunuza yükleyin, sonrasında da açın.

Şimdi karşınıza çıkan ekranda bir ülke seçimi yapın. Touch To Secure tıklayın. Şimdi karşınıza çıkan yeşil ekranda You Are Securud göreceksiniz.

Artık internet üzerinde özgürce dolaşabilirsiniz. Ancak yeşil ekranda You Are Securud’u göremezseniz, başa dönüp farklı bir ülke seçin ve sonrasında yeniden Touch To Secure dokunun.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.