En İyi Android MMO Oyunlar

Android MMO oyunlar pek çok kişinin ilgi alanına giriyor; çünkü Android en çok kullanılan işletim sistemi ve onu Windows takip ediyor. Bu aslında Android’in Windows’tan daha başarılı olduğunu göstermiyor da, mobil olması dolayısı ile bu şekilde diyebiliriz. Android MMO oyunlar 2018 listesinde sizlere aktaracağımız oyunların, boş zamanlarınızı değerlendirmekten çok bir bağımlılık yaratacağını belirtelim. Peki en iyi Android MMO oyunlar hangileri?

En İyi Android MMO Oyunlar

■ Dungeon Hunter Champions: Android MMO oyunlar 2018 listesinde karşımıza çıkan Dungeon Hunter Champions, Gameoft oyunu ve Dungeon Hunter serisinin yeni adı. PvP ve PvE alanlarında iddialı olan Dungeon Hunter Champions’da kendi takımınızı oluşturup, sonrasında farklı zindanlarda mücadele etmeniz gerekiyor. Karakterlerinizi PcE bölümlerde hazırlıyor; sonrasında da MOBA mücadeleleri ile karşı tarafı yenmeye çalışıyorsunuz. Android MMO oyunlar arasında yer alan Dungeon Hunter Champions’un tamamen Türkçe olduğunu da, özellikle dil sorunu olanlar için hatırlatalım.

■ Dino War: Android MMO oyunlar arasında yer alan Dino War aynı zamanda bir strateji oyunu. Sizi, kendisini oynarken, telefonu elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir kıvama getiriyor; çünkü hem detaylı oyun mekanikleri var; hem de gerçek zamanlı dev savaşları… F2P yapısı ile birlikte sağlam bir şehir yönetimine de yer veren Dino War’da, insanlar ve dinazorlar bir araya geliyor. Oyunda, hayatta kalabilmenizin tek şartı: şehirlerinizi geliştirmek ve sonrasında da doğru ittifaklar yapabilmekten geçiyor.

■ HQ Trivia: Android MMO oyunlar 2018 arasında yer alan HQ Trivia henüz erken erişimde; ama genel olarak bir bilgi yarışması ve sizin aynı anda dünyanın dört bir yanından farklı yarışmacılarla yarışmanızı sağlıyor; dolayısı ile de soruları ardı ardına sıralıyor. Kazananın siz olmanız halinde büyük ödülü almaya hak kazanmış oluyorsunuz. Yarışmalar belli saatlerde başlıyor ve katılmak için o saatlerde online olmanız gerekiyor. Henüz yeni bir oyun olsa da HQ Trivia şimdiden dünyaca ün kazanmış durumda. HQ Trivia’yı ücretsiz olarak indirip denemelisiniz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.