Hitman Sniper Ücretsiz Android Oyunlardan Oldu

2018 yılının yaklaşması ile birlikte sizlere şimdiye kadar ücretsiz bilgisayar oyunlarından sıklıkla söz ettik. Şimdi de sıra ücretsiz Android oyunlara geldi. Android’in en iyi keskin nişancı oyunları arasında yer alan Hitman Sniper, yedi gün boyunca Google Play Store’den ücretsiz olarak indirilebilecek. Eğer telefonu elinize alıp saatlerce oyun oynamayı seviyorsanız, Hitman Sniper tam size göre…

Ücretsiz Android oyunlar arasına girmesi ile birlikte bir anda ilginin daha da arttığı Hitman Sniper, iki farklı mod ile geliyor. Bu modlardan biri Montenegro; oyunun ana hikayesi bu modda yer alıyor. Diğeri ise Death Valley modu; bu modda zombiler çok fazla varlar ve hayatta kalma modu olarak da isimlendirebilmek mümkün.

Editörün seçtikleri arasında da Google Play Store’de sıklıkla önerilen Hitman Sniper, şimdilerde ücretsiz Android oyunlar arasında yer alıyor. Ancak keskin nişancı oyunu olan ve aslında alanındaki en iyi oyunlardan bir tanesi olan Hitman Sniper içerisinde uygulama içi satın almalar yer alıyor. Buna dikkat etmeniz, faturanıza ekstra ücret yansımasının önüne geçecektir. Özellikle çocuklarınız varsa Android telefon ya da tabletinize şifre koyarak olası problemlerin önüne geçebilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yandex.Metrica