Spider-Man Çıkış Tarihi

Yapımı Marvel tarafından gerçekleştirilen ve sadece PlayStation 4 için yayınlanacak olan, daha sonraki zamanlarda da Xbox One ve PC için yayınlanması söz konusu olmayan Spider-Man çıkış tarihi ve Spider-Man fiyatı, PlayStation tarafından açıklandı. Eğer siz de Playstation oynamayı seviyorsanız ve bir adet PlayStation 4 sahibiyseniz, muhtemelen Spider-Man sizin de ilginizi çekecek ve dolayısı ile merakla bekliyorsunuzdur. İşte bu noktada bilmek istedikleriniz:

Spider-Man çıkış tarihi, PlayStation’un resmi Twitter hesabında bugün açıklandı. Yapılan açıklamaya göre Spider-Man oynamak için biraz daha beklememiz gerekecek. Spider-Man çıkış tarihi 7 Eylül 2018 olarak belirlenmiş durumda.

Biraz önce, Spider-Man’in sadece PlayStation 4 için yayınlanacağını belirtmiştik. Peki tam sürüm olarak Spider-Man fiyatı ne kadar olacak? Bu noktada verilen bilgiye göre, oyunun tam sürümüne 59.99$ fiyat etiketi ile sahip olabileceksiniz.

Ancak Spider-Man’in tam sürümünün haricinde bir üst paketi daha bulunacak ve paket adı Digital Deluxe Edition olacak. Bu paket için de Spider-Man fiyatı 79.99$ olacak.

Bu iki paketi de değil, Spider-Man’in en büyük paketini almayı tercih ederseniz ödemeniz gereken tutar: 149.99$. Bu paketin adı Collector’s Edition.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.