Xiaomi Mi Band 3 Özellikleri

Xiaomi Mi Band 3 akıllı bileklik, Xiaomi’nin diğer akıllı ürünleri ile birlikte tanıtıldı. Herkes Xiaomi Mi Band 3 fiyat ve Xiaomi Mi Band 3 özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor; çünkü modelin önceki sürümleri de özellikleri ve uygun fiyatları ile ilgi toplamayı başarmışlardı. Biz de bu nedenle sizlere Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliğini tanıtmak istedik.

Xiaomi Mi Band 3 Fiyatı

Xiaomi Mi Band 3, 26$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Gerek özellikleri ile gerekse de bu uygun fiyatı ile giyilebilir teknolojilerin yeni ürünü pek çok kişi tarafından tercih edileceğe benziyor.

Xiaomi Mi Band 3 Özellikleri

Xiaomi Mi Band 2 modeli ve Xiaomi Mi Band 3’ü karşılaştırdığımızda görüyoruz ki, cihazın ekranı önceki modele göre daha büyük, ekran çözünürlüğü de daha yüksek. Ancak şöyle bir durum söz konusu ki, Xiaomi Mi Band 3 ile ilgili dikkat çeken en önemli detay ekranı değil; 20 gün süresince kullanılabilen pil ömrü.

Xiaomi Mi Band 3 özellikleri arasında yer alan kavisli OLED ekranın büyüklüğü 0.78 inç. Dokunmatik olarak kullanabileceğiniz bu ekranda bildirimleri gelişmiş bir şekilde alabilmenizin yanında, bildirimler arası geçişi de daha kolay gerçekleştirebiliyorsunuz. Xiaomi Mi Band 3 ile mesaj gönderebilmenizi olanaklı hale getiren bu ekranda, aramaları reddetme şansına da sahipsiniz.

Arayanın kimliğini görme, hava durumuna bakma, alarmı görüp, aynı zamanda da kapatabilmeyi olanaklı hale getiren Xiaomi Mi Band 3 özellikleri arasında hareketsiz kalma, uyku takibi, koşu mesafesi, adım sayar, nabız ölçer… gibi sağlık takibi araçları da yer alıyor.

Daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi 20 gün dayanan pil ömrüne sahip olan Xiaomi Mi Band 3 özellikleri arasında, elli metreye kadar su sızdırmama detayı da yer alıyor. Tüm bu özelliklere karşın Xiaomi Mi Band 3 fiyatının da uygun olması dolayısı ile cihaz, en çok satan akıllı bileklik olmayı başaracak gibi görünüyor.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.