YouTube Video İndirme Siteleri

YouTube video indirme ve YouTube video download sitelerine her zaman ihtiyacımız vardı ve bundan sonra da olacak. Çünkü, çok beğendiğimiz bir videonun biz istiyoruz diye ilelebet YouTube’da kalacağının garantisi yok. Kalsa bile, bizim o videoları, YouTube Go kullanmıyorsak çevrim dışı izleme şansımız yok. Bu nedenle YouTube video indirme sitelerine ihtiyacımız var. Sadece YouTube Go kullansak bile bunu mobil cihazlarımızda gerçekleştirebilir ve videoları düşük çözünürlükle, yani kalitesiz izleyebiliriz. O halde hemen YouTube video download sitelerini gözden geçirmeye başlayalım.

YouTube Video İndirme Siteleri

■ 4K Video Downloader: YouTube video indirmenin en iyi yolu 4K Video Downloader. Yapmanız gereken şey çok kolay. İndirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayıp, sonrasında da Paste URL butonuna tıklamak. Sonra, bu videoyu nereye indireceğinizi belirleyin ve kalitesi ile birlikte formatını seçin. Bu noktada şunu belirtelim: Harddiskinizde çok yer varsa bunu düşünmenize gerek yok, ama depolama alanınız az ise bu durumda kaliteyi düşürerek video boyutunu küçültmek en mantıklı seçeneğiniz.

■ Winx YouTube Downloader: YouTube video indirme alternatifleri arasında yer alan Winx YouTube Downloader, sadece YouTube’dan değil, Facebook, Dailymotion gibi farklı platformlardaki videoları da indirmektedir. Kullanımı kolay olan Winx YouTube Downloader, URL’yi sizden istemesinin sonrasında, video format ve kalitesini seçmenizi bekliyor. Ardından da, 3D ve 360 derece videolar hariç tüm videolarınızı indirebiliyor.

■ aTube Catcher: YouTube video download siteleri arasında yer alan aTube Catcher, sadece YouTube üzerinden değil, farklı platformlardan da video indirebiliyor ve bununla birlikte, videoları, izleyeceğiniz cihaza göre dönüştürerek izlenmeye uygun hale getiriyor.

■ Any Video Converter Free: En iyi YouTube video indirme siteleri arasında yer alan Any Video Converter Free, ücretsiz sürüm için, bir seferde sadece bir video indirebilmenize izin veriyor. Bunun dışında en iyilerden biri olma özelliğine sahip ve indirmiş olduğunuz videolara efektler ekleyip, onları kırpabilmek gibi farklı özellikler ile de birlikte geliyor.

■ Free YouTube Download: Kullanımı kolay olan YouTube video indirme araçlarından bir tanesi olan Free YouTube Download, sizden önce adresi istiyor; sonrasında da bir kaç tıklama ile videonuzu indiriyor. Eğer Auto Download butonuna tıklarsanız, hiç bir tıklamaya gerek kalmadan, hatta aynı anda birden çok videoyu dahi indirmenize olanak tanıyor. İndirdiğiniz videoları istediğiniz formata kolayca dönüştürebilmeniz de cabası…

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.