En İyi Android Uygulamalar 2018

Hepimizin elinde bir akıllı telefon; bazılarımızda ise tablet var. Ve bizler bu cihazlarla, dünyanın diğer ucu ile iletişim kurabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Peki en iyi Android uygulamalar 2018 yılında nasıl şekillendi merak ediyor musunuz? En iyi Android uygulamalar Google tarafından belirlenmekte ve kullanıldıkları cihazlarda üstün performans sergileyebilmek adına da optimize edinmiş bulunmaktadırlar. Bir uygulamanın en iyi Android uygulama olarak değerlendirilebilmesi için, o uygulamanın Google’nin kontrolünde olması ve başarılı şekilde çalışıyor olması gerekmektedir. İşte en iyi Android uygulamalar listesi:

En İyi Android Uygulamalar 2018

■ Linkedin: Linkedin bir sosyal ağ platformu olmakla birlikte, iş hayatı için organize edilmiştir. İletişim kurmak istediğiniz meslektaşlarınız, dahil olmak istediğiniz bir gruplar Linkedin’de yer almaktadır. İş hayatınızla ilgili olarak Linkedin üzerinden, almış olduğunuz eğitim ve kursları, iş hayatınız ile ilgili deneyimleri, makalelerinizi ve çok daha fazlasını insanlarla paylaşabilirsiniz.

■ Airbnb: En iyi Android uygulamalar 2018 listesinde yer alan Airbnb’yi cihazınıza, özellikle sık seyahat ediyorsanız yüklemelisiniz. Çünkü uygulama size, gittiğiniz yerler hakkında bilgiler aktarmaktadır. Buna ek olarak uygulama ile gittiğiniz yerdeki konaklama yerleri hakkında da bilgi sahibi olabilir; hatta istediğiniz birinden yer ayırtabilirsiniz.

■ Musixmatch: Aynı anda, çok kısa zamanda, pek çok müzik dinleme platformu ile entegre olabilen Musixmatch, siz müzik dinlerken size dinlediğiniz müziğin sözlerini gösterme özelliğine sahiptir. En iyi Android uygulama listesinde yer alan Musixmatch aynı zamanda, dinlediğiniz müziğin hangi dilden çevrildiğini de size ekrandan gösterir.

■ YAZIO: Diyet yaparak kilo vermek isterseniz, hedefinize uygun diyet listesini, en iyi Android uygulamalar 2018’de yer alan YAZIO’dan alabilirsiniz. Zayıflamak için yaptığınız egzersizler ve attığınız adımların size olan etkisini de YAZIO ile öğrenebilirsiniz.

■ Stocard: Marketlerin ve mağazaların indirim kartlarını aldığınızda, her birini çantanızda taşımak yerine Stocard’da toplayabilirsiniz. Stocard, Türkiye’deki neredeyse tüm marketlerin indirim kartlarına uyumlu bir uygulamadır. Stocard uygulamasının en avantajlı yanı, market kartlarının cebinizde ağırlık yapmasını önlüyor olmasıdır.

■ EyeEm: Bir fotoğraf uygulaması olan EyeEm, fotoğraf çektikten sonra, çektiğiniz fotoğrafı ışık ve filtre ayarları yaparak güzelleştirebileceğiniz bir uygulamadır. Sadece bu değil, tüm dünya ile çektiğiniz fotoğrafları paylaşıp, hatta satabileceğiniz EyeEm uygulamasında, daha iyi fotoğraflar çekebilmeniz adına ipuçları da yer almaktadır.

■ ViewRanger: Tur planlamalarınızı, detaylı topografik haritalara göre yapmanızı sağlayan ViewRanger, macera ve yürüyüşü sevenler için birebir bir uygulama. Tur planlarınızı yapmanıza olanak tanıyan ViewRanger uygulaması ile aynı zamanda, yapmış olduğunuz turları düşüncelerinizi de ekleyerek insanlarla paylaşabilirsiniz.

■ İFTTT: Bir diğer en iyi Android uygulama da İFTTT. YouTube, EverNote ve Twitch gibi farklı platformları bünyesinde bir araya getiren ifttt, size kullanım kolaylığı sunması ile bilinmektedir.

■ Video Editör: Telefonunuzda bulunan videolar üzerinde ufak değişiklikler yapabilmenizi sağlayan Video Editör, videolarınıza küçük kurgular katmanızı olanaklı hale getirmektedir. Videolarınıza efektler ve ışık filtreleri ekleme işini de Video Editör uygulaması ile yapabilirsiniz. Ve bu, uygulamanın henüz Beta sürümü…

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.