GetContact Nasıl Kayıtlıyım?

Gerek akıllı telefonlarımıza, gerek bilgisayarlarımıza ya da tabletlerimize yüklemiş olduğumuz her bir uygulama, yazılım ya da program bizden belli bazı izinler istiyor ve biz de söz konusu izinleri veriyor; ya da en azından vermek zorunda kalıyoruz. Çünkü aksi halde kurmuş olduğumuz yazılımlar ya bir sonraki adıma gitmiyor; ya da gitse bile çalışmıyor. Bunun sonucunda istenmeyen durumlarla da karşılaşıyoruz. Ama bizler yine de GetContact nasıl kayıtlıyım uygulamasını sevecek ve kullanacağız. GetContact nedir, GetContact nasıl kullanılır, sizlere ilerleyen bölümlerde aktaracağız.

GetContact Nedir?

Yüklediğimizde, kurulum esnasında rehberimize erişmesine izin verdiğimiz ve aslında riskli durumlarla bizi karşı karşıya bırakabilecek olan GetContact nasıl kayıtlıyım diyenlerin işine yarıyor. Uygulama önce sizin rehberinize erişiyor ve bilgilerinizi alıyor. Sonrasında, karşı tarafın da bilgilerini size aktarıyor… Ama karşı tarafın da GetContact nasıl kayıtlıyım uygulamasını kullanmasının zorunlu olduğunu unutmayın. Aksi halde her ne kadar uygulama cihazınızda yüklü de olsa, sizi kimin, telefonuna nasıl kaydettiğini görme şansınız yok. Diyelim ki eski sevgilinizde de sizde de GetContact nasıl kayıtlıyım uygulaması yüklü. Ve o sizi Aşkım olarak kaydetmişken, değiştirip ExAşk olarak kaydettiç GetContact nasıl kayıtlıyım uygulaması ile siz bunu direkt olarak görebiliyorsunuz.

Hemen şunu belirtelim: GetContact nedir sorusuna yanıt olarak GetContact nasıl kayıtlıyım uygulaması dedik, ama bu detay uygulamanın en dikkat çeken özelliği olduğu için böyle biliniyor. Bunun haricinde uygulamanın genel amacı, sizi rahatsız ettiğini düşünerek görüşmek istemediğiniz numaraları spama eklemek; yani istemediğiniz kişilerin sizinle iletişim kurmasını engellemek. Bunun haricinde, eskiden rehberinizde ekli olan ve yeniden iletişim kurmak istediğiniz kişilerle de GetContact sayesinde iletişime geçebiliyorsunuz. Kısacası uygulamanın pek çok birbirinden farklı özelliği bulunuyor.

GetContact Nasıl Kullanılır?

Biraz önce, GetContact ile istenmeyen numaraları spama ekleyip engelleyebileceğinizden söz etmiştik. Siz bunu yaptığınızda, eğer isterseniz tüm GetContact kullanıcılarına da bu numaralar rapor edilebilir ve onlar tarafından da bu numaraların spam olarak eklenmesi sağlanabilir.

Eğer spam koruma özelliğini GetContact’te aktif ederseniz, diğer GetContact kullanıcılarının spam olarak kaydettiği numaraların size de ulaşması engellenmiş olur. Çünkü uygulama, kullanan herkesin izin verdiği rehber bilgilerini bir havuz içerisinde toplamış bulunmaktadır.

Uygulamanın Keşfet özelliğinden yararlanarak, kimin sizi nasıl kaydettiğini görebilir ve bununla da kalmayıp, uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınıza iletişim isteği gönderebilirsiniz. Eğer arkadaşınız isteğinizi kabul ederse, yeniden iletişim kurabilirsiniz. Kısacası, GetContact aslında bir mobil sosyal ağdır. Hem iOS hem de Android’de kullanılabilir durumdadır.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.