Mösyö Mobil Uygulama

Mösyö Mobil Uygulama, son zamanların en gündemdeki mobil uygulamaları arasında yer almakta. Bunun nedeni, bir müşterinin, gitmiş olduğu herhangi bir işletme içerisinde, ihtiyaçlarını kısa sürede karşılamasından ileri gelmekte. Diyelim ki bir restorana gittiniz ve yemek siparişi vereceksiniz. Masanıza garsonu kısa süre içerisinde, Mösyö Mobil Uygulama ile çağırabilirsiniz. Peki detaylı bakıldığında Mösyö Mobil Uygulama nedir? Mösyö Mobil Uygulama özellikleri nelerdir?

Mobil uygulamalar genellikle, mobil kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya yönelik çalışmaları ile bilinirler. Çünkü malum olan bir şey varsa o da, hem hayatımızın çok kısa olduğu, hem de aslında günün 24 saatinin bize yetmediğidir. Tam da bu noktada, yemek yiyeceksek hızlı yemeli, bir yere gideceksek çabuk gidebilmeli, işlerimizi en kısa zamanda yapabilecek olan kişilere yaptırmalıyız.

Mösyö Mobil Uygulama Nedir?

Yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi, bir restorana gittiğinizi farz edelim. Ve bu gittiğiniz yerde, sizinle ilgilenmesi gereken bir garsona ihtiyacınız var. Bunun için ortada boş bir garson beklemenize gerek yoktur. Mösyö Mobil Uygulama’yı açar, garsonu hemen masanıza çağırabilirsiniz. Sipariş vermek için ise garsona ihtiyacınız dahi yoktur. Uygulama ile kendi siparişinizi kendiniz verebilirsibniz.
Yemeğiniz bittiğinde ve hesap ödeyip kalkmanız gerektiğinde ise yine uygulamayı akıllı telefon ya da tabletinizden açar ve hesabı istediğinizi belirtirsiniz. Aracınızın, gitmek üzere hazırlanmasını istemek de yine Mösyö Mobil Uygulamanın işlevleri arasında yer almaktadır.

Mösyö Mobil Uygulama Özellikleri

Karekod özelliği bulunan Mösyö Mobil Uygulama sayesinde, masaya garson çağırabilirsiniz.

■ Masada bulunan karekodu akıllı telefon ya da tabletinize okutarak, siparişinizi verebilir, menüyü görebilirsiniz.

■ Araçlarınızı, mobil uygulamanın karekod özelliği ile hazırlatabileceğiniz gibi, taksi de çağırabilirsiniz.

■ Yemek yediğiniz yerde parapuan ve puan biriktirebilir, biriktirmiş olduğunuz puanlarla daha sonra alışveriş yapabilirsiniz.

■ Yediğiniz yemeği ve size hizmet eden garsonu puanlayabilir; almış olduğunuz hizmetin değerlendirmesini yaparak, gerektiği takdirde hizmet ve lezzetin daha iyisini talep edebilirsiniz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.