Ücretsiz iOS Uygulamaları

Gerek iOS, gerekse de Android zaman zaman, kısa süreliğine ücretsiz olan uygulamalarını bizlerle paylaşıyor. Bu yazımızda sizlere ücretsiz iOS uygulamalarından söz edeceğiz. Bu uygulamaların tamamının ücretli olduğunu belirtelim. Ancak zaman zaman düzenlenen kampanyalar ile bedava iOS uygulamaları arasında yer alıyorlar. Kısa süreliğine geçerli olan bu fırsatı yakalamak için ise sizin elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Aksi halde yeniden ücretli olabilme ihtimalleri oldukça yüksek.

Ücretsiz iOS Uygulamaları

■ Lifekees: Ücretsiz iOS uygulaması olan Lifekees, özellikle çok sayıda hesabı bulunan ve güvenliği için her hesapta farklı kullanıcı adı ve şifre kullanan kullanıcılar için hazırlanmış bir uygulama. Uygulamanın da bir şifresi bulunuyor. Ama siz bu şifre ile Lifekees sayesinde, tüm kullanıcı adı ve şifrelerinizi, tüm cihazlarınızda depolayabiliyorsunuz. Bu yararlı uygulama şimdilik, kısa süreliğine ücretsiz iOS uygulaması. İndirip üye olmanızın sonrasında, bilgisayardan da size verilen adrese girerek şifrelerinizin tamamını görüntüleyebilirsiniz. Ve uygulamanın arayüzünü kullanmak oldukça kolay.

■ Tesla Charge Ship: Bedava iOS uygulamaları arasında yer alan Tesla Charge Ship, sonsuz koşuya benzetilebilen uzay teması ile de dikkat çeken bir oyun. Oyundaki amacınız, engellere çarpmadan skorunuzu arttırmaktan ibaret.

■ Perfect Studio: Haftanın bir diğer ücretsiz iOS uygulaması da Perfect Studio ve fotoğraf düzenlemeyi hedef alıyor. Farklı lensler kullanarak, fotoğraflarınızda renk düzenlemeleri yapabilmenize olanak tanıyor. Çok profesyonel bir fotoğrafçı değilseniz, giriş seviyesi düzenleme araçlarını da uygulama içerisinde bulabileceğinizi belirtelim.

■ A Million Times: A Million Times bir saat uygulaması ve saati göstermekten ibaret; ama bunu çok farklı akrep ve yelkovanları kullanarak gerçekleştirmesi ile farklılık yaratıyor. Uygulamayı, sadece yanılsamaları görmek için dahi denemenizi öneriyoruz.

■ Air Drive Transfer: iPhone cihazınıza farklı dosya türlerini atamamanız gibi bir durum söz konusu ve iPhone kullanıcıları bu durumdan şikayetçi. Ancak Air Drive Transfer ile bu durum ortadan kalkıyor. Kabblosuz olarak dosya aktarımlarını gerçekleştirebileceğiniz Air Drive Transfer’de, bilgisayarınızdaki dosyaları tarayıcı üzerinden iPhone cihazınıza aktarabiliyorsunuz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.