Samsung W2018 Nasıl Olacak?

Kapaklı telefonlara olan merak cep telefonlarının ilk çıktığı zamanlarda yüksekti ve ekranın korunması adına da aslında kapaklı telefon kullanımı oldukça mantıklıydı. Ama zaman ilerledi ve telefonlar akıllanmaya, büyümeye ve kapaklarını kaybetmeye başladı. Şimdilerde ise Samsung W2018 kapaklı telefon olarak Samsung tarafından üretiliyor. Peki Samsung W2018 özellikleri arasında neler yer alacak? Samsung W2018 incelemesini, cihazın sahip olacağı özelliklere göre yaptığımızda neler söyleyebiliriz? İşte yanıtları:

Samsung W2018 Özellikleri

Altın ve gümüş renk seçenekleri ile gelecek olan Samsung W2018 özellikleri arasında cihazın 2.300 mAh gücünde pile sahip olduğunu ilk olarak belirtelim ve Samsung W2018 incelemesine şunu dahil edelim: Günümüz koşullarında, internet bu kadar yaygın olarak kullanılırken, cihazların özellikleri gelişirken, bu pil oranı gerçekten düşük ve yanımızda bir PowerBank taşımayı zorunlu kılar.

Full HD görüntü kalitesini 4.2 inç dokunmatik ekranda sunan Samsung W2018^de Qualcomm Snapdragon 835 sekiz çekirdekli işlemci ve 64 GB dahili depolama alanı bulunuyor. Bu alanın 6 GB’ının içerisinde cihazın kurulum dosyaları yüklü olarak elimize ulaşıyor. Hal böyle olunca da bize, 58 GB gibi bir kullanılabilir alan kalıyor. Bu alan oldukça yeterli; eğer çok fazla video kaydetmiyorsanız… Ama eğer bu hafıza bana yetmez derseniz de MicroSD kart kullanımı ile cihazınızın hafızasını 256 GB’a kadar arttırabilirsiniz.

Dahili 12 Megapiksel, LED Flaş destekli kamerası bulunan cihazın ön tarafında da 5 MegaPiksel kamera bulunmakta. İçerisinde Android 7.1.1 işletim sistemi yüklü olarak geliyor ve Bluetooth V4.20 ile birlikte çift SIM kart kullanabilmeyi de olanaklı hale getiriyor. Her iki SIM ile de 4.5G desteğinden yararlanmamız mümkün oluyor.

Peki Samsung W2018 incelemesini basitçe yaptığımızda bu cihaz alınabilir mi derseniz, ekran boyutunun küçüklüğüne ve pilinin az dayanabilir nitelikte olmasına göz yumarsanız, günümüz ihtiyaçlarını yerine getirebileceğiniz bu cihazı rahatlıkla alabilirsiniz.

Leave a Reply

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.