Hepsiburada Premium Nedir? Hepsiburada Premium Avantajları

Hepsiburada Premium 1 Temmuz 2022 itibari ile kullanılmaya başlandı. Peki Hepsiburada tarafından sunulan Premium özelliği nedir ve ne işe yarar? Neden aylık 9.90 TL verip bu pakete kayıt olmalıyız? Bize ne gibi avantajlar sağlar? İlerleyen bölümlerde bu sorularınızın tamamını yanıtlayacağız.

Hepsiburada Premium Nedir

Hepsiburada Premium

Bildiğiniz gibi internetten alışveriş uzun zamandır internet kullanıcıları arasında yaygın bir şekilde kullanılıyor. Öyle ki artık evimizin dibindeki marketten bile siparişlerimizi uygulama üzerinden veriyoruz. Çünkü fiyatlar bu şekilde daha avantajlı oluyor. Bununla birlikte 10 – 20 kilo ağırlığındaki malzemeleri taşımak zor geliyor; özellikle de bayansanız.

Buna ek olarak market örneğini bir tarafa bırakacak olursak, alışveriş siteleri kendi aralarında çok ciddi kampanyalar düzenliyorlar. Ve bu kampanyalar beraberinde rekabeti getiriyor. Yapılan rekabet ise en çok biz tüketicilerin işine yarıyor. Ancak bu noktada bir değil, bir kaç siteyi takip etmemiz gerekiyor.

Amazon uzun bir zamandır Amazon Prime özelliğini üyelerine aylık 7.90 TL karşılığında sunuyor. Aboneliğinizi bu paketten devam ettirirseniz eğer site üzerinden satın aldığınız ürünlerin %90’dan fazlasını Kargo Bedava fırsatı ile alıyorsunuz. Şimdi buna karşılık Hepsiburada Premium ile geliyor.

Aylık 9.90 TL karşılığında aldığınız üyelik ile 25 TL’nin üzerinde yaptığınız alışverişlerde kargo bedava fırsatı ve Blu TV kullanımlarından yararlanma hakkını elde ediyorsunuz. Fakat paketin avantajları bu kadarla da sınırlı değil… Bakalım başka ne gibi kazanımlarınız oluyor…

Hepsiburada Premium Nedir?

Hepsiburada Premium nedir sorusunun yanıtını, Hepsiburada tarafından sunulan bir üyelik paketiolarak verebiliriz. Bu paketi almak için Hepsiburada’ya aylık sabit 9.90 TL ödeme yapmanız gerekir.Fakat sonrasında 25 TL üzerinde yapmış olduğunuz hiç bir alışverişiniz için kargo bedeli ödemezsiniz. Ve günümüzde kargo ücreti oldukça yüksek tutarlarda… 1 ürün 15 TL gibi…

Hepsiburada Premium

Hepsiburada Premium

Bu bilgiyi baz alırsanız, sadece bir alışverişinize vereceğiniz kargo ücretinden az olan 9.90 TL’yi ikame etmiş olursunuz. Ancak başka avantajlardan da yararlanırsınız. Blu TV’yi ücretsiz izlemek gibi örneğin. Yaptığınız alışverişlerden hesabınıza %3 oranında geri ödeme yapılması gibi… Hepsiburada Premium nedir sorusunun yanıtından sonra biraz da bu avantajları gözden geçirelim…

Hepsiburada Premium Avantajları

Hepsiburada Premium avantajları arasında ilk sırada HepsiPapel var. HepsiPapel, yapmışolduğunuz alışverişlerin %3’lük kısmının hesabınıza geri yüklenmesi anlamına geliyor. Bu uygulama Hepsiburada seyahat alışverişlerinizde 1000 TL, marketalışverişlerinizde 200 TL ve Hepsiburada alışverişlerinizde yaptığınız 500 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde geçerli.

• Yapmış olduğunuz 25TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmayacak.

• Mobilya ya da lastik alışverişlerinizde talep edilen 500 TL mobilya montaj ve 277TL lastik montaj ücretleri talep edilmeyecek.

• Ücretsiz kapıda iade ve randevulu teslimat ayrıcalıkları Hepsiburada Market için de Hepsiburada Premium avantajları ile sunuluyor.

• Aylık 34.90 TL abonelik ücreti ile kullanabileceğiniz Blu TV, Premium aboneliği ile ücretsiz olarak sunuluyor.

• Hepsiburada çağrı merkezinde, Hepsiburada Premium üyelerine öncelik tanınıyor.

Klavx.Com olarak size önerimiz, bir ürünün fiyatını, Amazon, Hepsiburada, N11, Trendyol, Gittigidiyor… gibi bilinen alışveriş siteleri ve Carrefoursa, Migros, Şok… gibi bilinen marketler üzerinden araştırmanız. Bu sırada marka ve gramajın aynı olmasına da dikkat edin. Bu şekilde kısa zaman içerisinde en uygun alışveriş sitesinin sizin için hangisi olduğuna karar verebilirsiniz.

Ayrıca Hepsiburada hediye çeki kazanmak için yapmanız gerekenleri de linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.